Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kwiaty we włosach… Gadżety dla kobiet poleca Fortress Gifts

19.09.2011

Obecna moda i światowe trendy zmuszają kobiety do bycia bardziej kreatywnymi i odważnymi. Już nie tylko dobrze dobrany strój w odpowiednio zestawionych kolorach oraz modne buty są wystarczające, by poczuć się modnie i atrakcyjnie. To dodatki tworzą całość, bo diabeł tkwi w szczegółach. Produkty promocyjne – akcesoria do włosów – są aktualną ofertą Fortress Gifts dla producentów kosmetyków w kampaniach z wykorzystaniem gadżetów.

Fortress Gifts proponuje gamę akcesoriów do włosów: fantazyjne kwiaty, opaski plastikowe i materiałowe, gumki do włosów, spinki, grzebienie, w różnorodnych kolorach i kształtach z dodatkami piór, perełek, czy koronki – według preferencji Klienta.

Najbardziej popularne są wielokolorowe kwiaty, które fantazyjnie można wpinać we włosy. Można je doczepiać nie tylko do fryzury, lecz dzięki nim nadać frywolności swojej marynarce czy bluzce. Popularnością nieustannie cieszą się zakładane opaski do włosów. Najróżniejsze formy, wzory i ozdoby znajdujące się na opaskach powodują, że całość stylizacji ma odpowiedni charakter – elegancki lub bardziej szalony. Fortress Gifts proponuje opaski ozdobione kokardami, kwiatami i piórami. W ofercie znalazły się również ponadczasowe spinki do włosów, a także grzebienie, które dzięki ciekawemu designowi mogą stać się atrakcyjnym gadżetem w damskiej torebce.

Akcesoria do włosów, kuszą nas swoją różnorodnością i kolorystyką, mogą dopełnić naszą stylizację i być z nami na co dzień. Na każdym z gadżetów można umieścić logo firmy czy marki w postaci nadruku, haftu czy wszywki.