Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kupuj mało w cenie hurtu w www.hurtu.pl

08.08.2012

www.hurtu.pl to nowopowstały kanał dystrybucji towarów i usług przeznaczony dla firm.
Docelowo, wśród różnego typu produktów, będą także artykuły reklamowe, oraz inne produkty dla branży w tym towary do obsługi programów lojalnościowych i motywacyjnych.
W związku z faktem, że portal www.hurtu.pl działa dopiero od paru miesięcy zachęcamy firmy branżowe do bezpłatnego zalogowania się, jako Kupujący. Firmy, które chcą tam także sprzedawać, muszą niestety opłacić roczny abonament. Nie ma za to żadnych opłat od transakcji itp.
Portal jest jedynym tego typu na rynku polskim i europejskim i od przyszłego roku będzie też dostępny w innych krajach UE.
Podstawowe zalety portalu to: pełna automatyzacja procesu zakupu/sprzedaży zakupy/sprzedaż w trzech formach
a) aukcja holenderska
b) grupowe
c) rabatowe
Cały system oparty jest na innowacyjnych rozwiązaniach i jako jeden z 7% laureatów, uzyskał dofinansowanie ze środków UE.

Dzięki HURTU.pl, możliwy będzie zakup mniejszej ilości towaru, w cenie „dużego hurtu”. Obniżą się też koszty sprzedaży dla importerów i producentów w tym kanale dystrybucji. Będzie też można w jednym miejscu zobaczyć aktualne oferty wielu sprzedawców wraz z przekierowaniem na ich strony www. Ułatwi to pracę wielu agencjom, które, na co dzień obsługują kilka czy kilkanaście firm w tym zakresie.