Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kreacja bez ograniczeń. Słodkie Upominki oferują druk cyfrowy UV LED

03.07.2013

Kreacja bez ograniczeń. Słodkie Upominki oferują druk cyfrowy UV LED.

Firma Słodkie Upominki – specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych – jako pierwsza w polskiej branży słodkich upominków reklamowych, wykorzystuje możliwości druku cyfrowego z zastosowaniem technologii cyfrowej UV LED.

Firma Słodkie Upominki – jako pierwsza na polskim rynku słodyczy reklamowych – wykorzystuje możliwość druku cyfrowego z zastosowaniem technologii UV LED. Rozszerzenie zakresu usług o druk cyfrowy to wyjście naprzeciw wszystkim tym firmom, które oczekują najwyższej jakości słodkich gadżetów reklamowych przy jednoczesnym ograniczonym do minimum czasie realizacji zamówienia.

Czym różni się druk cyfrowy UV LED od tradycyjnych technologii druku? Po pierwsze – z punktu widzenia możliwości kreacyjnych – druk cyfrowy UV LED gwarantuje fotograficzną jakość grafiki, dzięki idealnemu odtworzeniu barw i wzorów. Odtworzenie skomplikowanych i wielobarwnych przejść tonalnych, stosowanych w projektach graficznych, nie stanowi już tym samym problemu. Po drugie – z punktu widzenia napiętych czasowo harmonogramów – druk cyfrowy UV LED ogranicza etap przygotowalni do minimum. Druk następuje bowiem bezpośrednio z komputera, bez konieczności przygotowywania matryc czy też klisz.

Innowacyjna technologia druku cyfrowego UV LED pozwala nanieść każdą, nawet najbardziej skomplikowaną kolorystycznie i tonalnie grafikę na puszki. Dziś projekty, które wcześniej nie mogły zostać zrealizowane, ze względu na ograniczenia technologiczne sitodruku lub tampodruku, możemy wykonać z jakością fotograficzną. – mówi Marcin Parzyszek, dyrektor firmy Słodkie Upominki.

W ofercie firmy Słodkie Upominki dostępne są następujące produkty z możliwością druku cyfrowego UV LED: puszki Clic Clac 45 mm, Puszki Prostokątne Mini oraz Mint Credit Cards. Oferta produktów z drukiem cyfrowym będzie systematycznie rozbudowywana.

O firmie

Firma Słodkie Upominki – specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych – funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku. Od 2004 roku firma jest również obecna na rynku europejskim – słodycze z logo firmy dostarczane są do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz m.in. do Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Gruzji. Misją Słodkich Upominków jest oferowanie najwyższej jakości słodyczy reklamowych projektowanych i produkowanych z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmy.

Kontakt: Monika Bartnik  PR Manager 795-720-702