Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Koniec lata coraz bliżej – czas przygotować się na jesienne wieczory!

12.08.2022

Lato powoli się kończy, dzień staje się coraz krótszy, a wieczory chłodniejsze. To idealny czas na znalezienie dla swoich klientów odpowiedniej bluzy. Falk&Ross jest specjalistą w tym temacie, a w jego ofercie można znaleźć kilkadziesiąt różnorodnych modeli, zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci.

Jednym z ulubionych modeli jest bluza Crew Unisex od SG Essentials. To klasyczny wzór unisex, odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bluza została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu trwałości i komfortu użytkowania, a wszystko to w jak najlepszej cenie. Wykonana jest w 50% z bawełny i w 50% z poliestru, jest przez to bardzo wytrzymała. Marka SG dostępna wyłącznie w Falk&Ross.

Przyjazna dla środowiska bluza z kapturem na zamek B&C King, to kolejny produkt wart polecenia. Nowoczesny krój, ale zwłaszcza unikalna miękkość – te elementy doceniają przede wszystkim jej użytkownicy. Bluza dostępna jest w 10 najbardziej popularnych kolorach, w wersji zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wykonana jest w 80% z bawełny czesanej w konwersji i w 20% z poliestru. Zimne wieczory na pewno będą dużo cieplejsze i przyjemniejsze.

Spośród szerokiej gamy produktów, które oferuje Falk&Ross, należy również wymienić bluzę B&C Organic Inspire. Ten bardzo modny, ekologiczny model (wykonany w 80% z bawełny organicznej i 20% poliestru z recyklingu) jest super miękki w dotyku, a jego gładka i równa powierzchnia pozwala na uzyskanie idealnych nadruków. Bluza występuje w wersji męskiej i damskiej, dostępna jest w 20 modnych i pastelowych kolorach.

W ofercie Falk&Ross można znaleźć jeszcze wiele niespotykanych i ciekawych bluz, dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą.

Wszystkie produkty dostępne są na stronie dystrybutora: www.falk-ross.eu