Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kolekcja wielkanocnych bombonierek dla biznesu „Wielkanoc 2021”

19.02.2021

Marka Amante – specjalizująca się projektowaniu i produkcji bombonierek z belgijskimi ręcznie robionymi pralinami oraz truflami na rynek B2B – zaprezentowała kolekcję na Wielkanoc 2021.

 

Wielkanocna kolekcja bombonierek dla biznesu obejmuje bombonierki o klasycznych kształtach, których kolorystyka oraz personalizacja dopasowana jest do potrzeb Klienta, bombonierki z nadrukiem wielkanocnym oraz bombonierki z obwolutami w wielkanocnych kształtach.

Z okazji Wielkanocy do bombonierek reklamowych Amante trafiły belgijskie praliny w wielkanocnych kształtach zarówno z deserowej, mlecznej, jak i białej czekolady. Czekoladowy zajączek, czekoladowy baranek, czekoladowa kurka… Belgijskie pralinki w kształcie jajeczek… Czekoladowe jajeczka w cukrowej, kolorowej skorupce…

 

Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni twórczych możliwości. Na życzenie Klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu Wielkanoc 2021 znajdą Państwo również propozycje czekolad w wielkanocnych opakowaniach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w folderze Wielkanoc 2021

Link do folderu >>> https://cutt.ly/Pk3VVuw

 

Więcej inspiracji na słodki upominek można znaleźć w katalogu całorocznym> https://cutt.ly/ok3Bc2Y

 

Marka Amante, wyróżniająca się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania (www.amante.com.pl), należy do portfolio firmy Chocolate Land, która posiada w swojej ofercie również zestawy delikatesowe sygnowane marką Dolci oraz wina WinoVinci.