Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kolekcja biznesowych zestawów delikatesowych na sezon Boże Narodzenie 2020

21.09.2020

Firma Chocolate Land zaprezentowała nową kolekcję biznesowych zestawów delikatesowych. Świąteczny upominek w formie zestawu prezentowego to niezobowiązująca, a jednocześnie efektowna forma wyróżnienia Klientów, Partnerów Biznesowych i Pracowników.

———————————-

W 2020 roku budowanie i podtrzymywanie relacji pomiędzy firmami a otoczeniem, w którym funkcjonują stało się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. To od zewnętrznych relacji biznesowych i wewnętrznych relacji na linii organizacja-pracownik w dużej mierze zależały i zależeć będą zarówno poziom funkcjonowania, jak i przyszłość wielu firm. W tym szczególnym czasie znaczenia nabierają więc nawet drobne gesty, które owe relacje tworzą i pielęgnują.

 

Jedną z form pielęgnowania relacji – zwłaszcza w okresie świąt kojarzących się wielu osobom przede wszystkim z prezentami – jest wręczanie upominków. Firma Chocolate Land przygotowała kolekcję biznesowych zestawów delikatesowych będących idealnym pomysłem dla firm, które chcą budować relacje z nowymi Klientami i podtrzymać relacje z Klientami, którzy są nimi od lat. Upominek w formie zestawu delikatesowego to również niezobowiązująca, a jednocześnie efektowna forma wyróżnienia partnerów biznesowych. Wręczając bożonarodzeniowy zestaw upominkowy firmy doceniają również zaangażowanie swoich pracowników.

 

– Już od 6 lat nasi Klienci wybierają właśnie taki sposób docenienia i wyróżnienia swoich klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Jesteśmy przekonani, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą pod tym względem wyjątkowe, bo i żyjemy w wyjątkowym czasie, w którym relacje nabierają szczególnego znaczenia – mówi Edyta Ślebzak, właścicielka firmy Chocolate Land.

 

W kolekcji zestawów delikatesowych firmy Chocolate Land na sezon Boże Narodzenie 2020 znalazło się kilkadziesiąt nowych propozycji, które komponowane są wyłącznie z najwyższej jakości, cenionych na rynku marek słodyczy i produktów gourmet food oraz specjalnie wyselekcjonowanych win oraz mocnych alkoholi. W katalogu „Zestawy delikatesowe. Boże Narodzenie 2020” zaprezentowane zostały świąteczne zestawy upominkowe w różnych przedziałach cenowych, zarówno z alkoholem (wino, whisky, nalewka), jak i bez alkoholu.

 

Zestawy upominkowe wyróżnia nie tylko ich zawartość, ale również opakowanie. Każdy z zestawów zapakowany jest w dobrane kolorystycznie eleganckie pudełka, które dodatkowo na życzenie klienta można spersonalizować. Kosze upominkowe komponowane są również na indywidualne zamówienie Klientów, ze wskazaniem charakteru zestawu, koloru lub budżetu.

 

Tegoroczną kolekcję świątecznych zestawów upominkowych można znaleźć w katalogu pod poniższym linkiem >>> https://bit.ly/2ZGdw1B

 

Firma Chocolate Land ma w swoim portfolio markę Amante, wyróżniającą się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania, które zawierają ręcznie robione belgijskie praliny (www.amante.com.pl) oraz markę Dolci, pod którą kryją się bizneswe zestawy delikatesowe. W 2020 roku firma uruchomiła internetowe Delikatesy Wino Vinci (www.winovinci.pl) dla klienta detalicznego.