Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Kolejny model z serii TOP10 – czapka #4012

17.04.2024

Czapka reklamowa #4012 to kolejna propozycja od Headwear Professionals. Wykonana z oddychającego materiału Poly Twill, zapewnia komfort noszenia nawet w gorące dni. Usztywniona konstrukcja z 6 panelami i profilowanym daszkiem gwarantuje trwałość i estetykę. Model ten dostępny jest aż w 18 wariantach kolorystycznych.

  • Wykonanie z wysokiej jakości materiału: czapka została wykonana z oddychającego materiału Poly Twill, co zapewnia użytkownikowi komfort noszenia nawet w upalne dni.
  • Solidna konstrukcja: usztywniana z 6 panelami i profilowanym daszkiem, czapka #4012 charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również solidną konstrukcją, zapewniającą trwałość podczas jej użytkowania.
  • Komfort noszenia: dzięki zastosowaniu materiału poliestrowego oraz profilowanemu daszkowi, czapka ta zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, ale także komfort noszenia przez długi czas.
  • Różnorodność kolorów: dostępna w palecie 18 kolorów, czapka #4012 daje szerokie możliwości dopasowania do indywidualnych preferencji oraz identyfikacji wizualnej marki.
  • Praktyczne zapięcie: wyposażona w zapięcie na rzep, czapka ta zapewnia łatwe dopasowanie do różnych rozmiarów głowy, co sprawia, że jest idealna dla każdego.
  • Dostępność: z wysokimi stanami magazynowymi, czapka #4012 jest gotowa do natychmiastowej dostawy, co czyni ją doskonałą opcją dla kampanii reklamowych o krótkim terminie realizacji.

Czapka #4012 to nie tylko praktyczny gadżet, ale także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwoli wyróżnić się w tłumie. Dzięki wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności, stanowi doskonały wybór dla firm poszukujących skutecznych form promocji. Szczegółowe informacje na temat tej propozycji można znaleźć na stronie internetowej Headwear Professionals – https://headwear.com.pl/oferta/4012-czapka-reklamowa/