Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

KEMER: 35 lat historii galanterii skórzanej

21.12.2017

2017 r. dla firmy KEMER to czas uroczystego jubileuszu 35-lecia istnienia działalności. Polski producent toreb i galanterii skórzanej początki swojej działalności datuje na 1982r., w którym to roku właściciel firmy Lech Modrzyński założył swój pierwszy zakład kaletniczy w Pruszczu Gdańskim.

 

Lata 2005-2009 to okres intensywnej ekspansji sklepów firmowych w całej Polsce, a 2014 r. to czas rozwoju internetowego kanału sprzedaży. W portfolio firmy znajdują się 3 serwisy internetowe: kemer.pl, bagazownia.pl oraz upominkarnia.pl. Wśród klientów są m.in.: Avon, Kancelaria Prezydenta RP, Atlas, Tauron, czy PKP.

 

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy i możemy współtworzyć historię branży galanterii skórzanej w Polsce. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzyli nas nasi klienci” – powiedział Remigiusz Modrzyński Prezes firmy KEMER. „To co wyróżnia KEMER na rynku to to, że poza ofertą gotowych produktów własnych, przygotowujemy wyroby również na specjalne zamówienie, czy ze wzoru klienta.” – dodaje Modrzyński.


W trakcie 35 lat działalności firma zdobyła liczne wyróżnienia i nagrody m.in.: Marka w Trzecim Tysiącleciu – konkursie zorganizowanym pod patronatem Pana Prezydenta RP.

 

www.kemer.com.pl