Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Katalog Falk&Ross 2019 jest już dostępny!

08.01.2019


Lider tekstyliów promocyjnych w Europie Falk&Ross ma przyjemność przedstawić Państwu największą do tej pory kolekcję, ponad 370 nowości od 50 wiodących marek na całym świecie.

Od klasycznych po innowacyjne style – w najnowszym Katalogu zostało zebranych ponad 2550 produktów, które pomogą wyróżnić Państwa ofertę spośród innych.

 

Wśród nowości możemy znaleźć nową markę Ultimate (UCC) specjalizującej się w odzieży roboczej: od odblaskowych kamizelek, po modne a jednocześnie odporne na zbrudzenia bluzy czy spodnie. Wszystkie produkty spełniają najwyższe wymagania i są zgodne z obowiązującymi normami.

Warto również zwrócić uwagę na nową kolekcję popularnej marki Regatta – Contrast Collection. Są to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. softshelle, spodnie robocze, kurtki 3 w 1 czy koszulki polo. Dzięki solidnemu wykonaniu idealnie sprawdzą się do pracy w terenie, a modna , kontrastowa kolorystyka sprawi, że będą odpowiednie również na wyjścia poza pracą.

Poza zupełnie nowymi markami, w ofercie Falk&Ross można znaleźć całkowicie odświeżone kolekcje sprawdzonych i popularnych producentów. Przykładem może być marka Tee Jays, która słynie z wysokiej jakości materiałów i modnych krojów. W tym roku producent poszerzył swoją ofertę o koszule: casualowe w kolorze przypominającym jeans, czy bardziej oficjalne koszule bawełniane – oxford i twill.

Katalog Falk&Ross 2019 jest podzielony na 16 rozdziałów produktowych (tj: czapki, tshirty, bistro, sport etc), z których każdy ma swoje podkategorie.

Dla ułatwienia w Katalogu zostały wprowadzone ikonki dzielące produkty na konkretne kategorie –produkty organiczne, łatwe do personalizacji, nowości, dzięki czemu każdy z łatwością odnajdzie produkt wg swoich preferencji.

Katalog jest już dostępny w wersji online na stronie www.falk-ross.eu

O wersję papierową prosimy pytać Dział Sprzedaży Falk&Ross.