Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Już jest! Nowa Kolekcja 2018 dostępna online

10.01.2018

Mamy przyjemność ogłosić, że cała kolekcja 2018 Falk&Ross jest już dostępna online!

 

Nowa oferta  zawiera ponad 330 nowości oraz dostarcza unikatowe produkty ponad 50 marek.

 

Dzięki dużej dostępności produktów w szerokiej gamie kolorystycznej, równocześnie oferując fantastyczny stosunek jakości do ceny,  cała kolekcja jest zaprojektowana z myślą o rozwijaniu Twojego biznesu.

 

Najnowsza edycja katalogu Falk&Ross 2018 dostępna będzie już w styczniu.
Znajdziemy w nim 700 stron pełnych inspiracji i innowacyjnych propozycji – od klasycznych bestsellerów po ekskluzywne produkty.

Nowe marki, nowe style, nowe możliwości

Szukasz czegoś całkowicie nowego? Falk&Ross wprowadził do swojej oferty aż 4 nowe marki:
Odkryj  SG Footprints, trampki do nadruku, które zostały stworzone do dekoracji. Ten wyjątkowy produkt w wersji z wysokim i niskim stanem, w kolorze białym oraz czarnym otwiera wiele nowych możliwości nadruku.
Kolejną nowością jest marka American Apparel, linia modnych, inspirowanych detalem modeli, które są świetnym  uzupełnieniem bogatej kolekcji t-shirtów.  Poszukując ciekawej, miejskiej odzieży wierzchniej, nie musisz szukać dalej niż Regatta Originals, modne kurtki, które są zaprojektowane aby wyróżniać się spośród innych.
Na koniec, duża niespodzianka – nowa oferta marki Bella Canvas, skierowana do najmłodszych – Bella Canvas Kids, oferuje odzież niemowlęcą i dziecięcą wykonaną z najwyższej jakości materiałów w  bardzo ciekawych kolorach.

Chcesz dowiedzieć co jeszcze przygotowaliśmy? Nowe produkty tri-blend oraz do sublimacji , nowe kroje oraz modne kolory, innowacyjne kolekcje toreb, szeroki wybór nakryć głowy i wiele innych propozycji – wszystko to doskonale wypełnia kolekcję ponad 2400 produktów.

Nowości, produkty organiczne oraz produkty do personalizacji – wszystko łatwe do odszukania

Odnalezienie produktu w katalogu nie było jeszcze tak intuicyjne. Przejdź do spisu treści na końcu katalogu aby znaleźć produkt, którego poszukujesz, odkryć nasze nowości, produkty organiczne oraz produkty dedykowane do personalizacji.  
Wszystko znajdziesz w łatwy i przejrzysty sposób dzięki specjalnym ikonom.
Spis treści jest również widoczny na początku każdego z rozdziałów, wybierz odpowiedni dla siebie sposób przeglądania produktów.

Wykorzystaj w pełni  tę wspaniałą kolekcję , niech ten rok będzie pełen sukcesów!

Odwiedź stronę Falk&Ross i sprawdź nowości 2018 już teraz: https://www.falk-ross.eu