Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

JUBILEUSZE – Krenig, Argo, Bafa, Brands Polska, Angel

25.07.2011


 

 

20 LAT…
Z dumą informujemy, że w tym roku nasza firma świętuje 20-lecie istnienia. Krenig jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów wytwornej galanterii skórzanej i podróżnej w Polsce. Oryginalne wzornictwo, precyzja wykonania i szczegółowa selekcja użytych materiałów sprosta potrzebom najbardziej wymagających klientów, stając się synonimem ekskluzywności i prestiżu. Wyroby sygnowane marką Krenig dystrybuowane są w ekskluzywnych galeriach i salonach handlowych na terenie całego kraju.

Działalność handlową firma ARGO SA rozpoczęła w 1991 roku, sprzedając urządzenia biurowe takie, jak niszczarki, bindownice czy laminatory. W 1995 roku spółka rozpoczęła sprzedaż materiałów i urządzeń do sublimacji pod nazwą Grawerton. Przez kolejne lata rozwijaliśmy rynek sublimacji w Polsce. Rozpoczęliśmy od blach i czarnego nadruku przy użyciu tonerów. Obecnie jesteśmy jednym z liderów sprzedaży urządzeń i materiałów do sublimacji w Europie. Zdobyliśmy wiele nagród i certyfikatów potwierdzających zaangażowanie, jakie wkładamy w pracę. Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy Państwu i sobie, aby rozwijała się ona nadal pomyślnie.

15 LAT…
Firma Bafa działa na rynku reklamy od 1996 roku. Oferujemy szeroko rozumiane usługi reklamowe i poligraficzne. Nasz zespół specjalistów od marketingu, public relation, grafiki, poligrafii i informatyki realizuje najbardziej skomplikowane zadania: projektuje, drukuje, tworzy sklepy www, grafikę 3D, prezentacje multimedialne… Do naszych zadowolonych klientów należą producenci, firmy handlowe, agencje reklamowe oraz BTL, jak i zakłady usługowe w Polsce i Europie. Od sześciu lat specjalizujemy się w produkcji kalendarzy autorskich: pojedynczych i trójdzielnych, planszowych, biurkowych itp., a nasza marka www.kalendarex.pl zyskała już rzeszę stałych odbiorców. Koncentrujemy się na rozwiązaniach, nie na trudnościach!

Brands Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży reklamowej zgodnie z życzeniami naszych klientów. Tekstylia zdobimy technikami takimi, jak: haft komputerowy, sitodruk, transfer sublimacyjny oraz transfery flex i flock. Gwarantujemy profesjonalną realizację projektów, zamówień, krok po kroku, od pomysłu do gotowego produktu, z dbałością o jego najwyższą jakość. Brands – Moda dla Twojej marki.

5 LAT…
Centrum Reklamy Angel powstało w 2006 roku. Od początku działalności ofertę kieruje do agencji reklamowych i pośredników w zakresie produkcji smyczy reklamowych. Początkowo smycze wykonywane były tylko w kraju, obecnie firma oferuje również import z Dalekiego Wschodu w przypadku dużych nakładów oraz niektórych wzorów. Kluczem do sukcesu firmy Angel jest młody i zgrany zespół, który monitoruje rynek, obserwuje zmieniające się trendy i zapewnia klientom nowatorskie rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dzięki profesjonalnej kadrze firma osiągnęła aktualną pozycję na rynku reklamowym. Szybkie terminy realizacji, jakość i doświadczenie to atuty Centrum Reklamy Angel już od pięciu lat.