Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Joomp.pl – reklama na kliknięcie

27.10.2022

Dawniej esbook.eu, dziś joomp.pl, czyli portal i wyszukiwarka dostawców upominków reklamowych w jednym, której celem jest ułatwienie nawiązywania szybkich relacji biznesowych między producentami produktów promocyjnych, a dystrybutorami i agencjami reklamowymi.

Agata Kujańska

Oprócz nowej nazwy na portalu został wprowadzony szereg usprawnień obejmujących jeszcze szybsze wyszukiwanie dostawców, błyskawiczne zapytania, które odbywają się w 3 prostych krokach i mogą być wysyłane jednocześnie nawet do wielu firm, lub przygotowanie spersonalizowanej oferty dla klienta. Użytkownicy portalu mogli się przekonać o jego transparentności i łatwości obsługi, ale przede wszystkim joomp.pl jest darmowym narzędziem online, które wspiera i łączy polską branżę reklamową.

Dla dostawców, którzy szukają nowych dróg rozwoju, sposobu poszerzenia swoich działań promocyjnych oraz nowych kontaktów, joomp.pl jest idealnym rozwiązaniem. Portal oferuje aż 3 rodzaje kont: od konta standardowego po konto Plus Supplier i Top Supplier. Dwa ostatnie pomagają jeszcze szybciej i sprawniej dotrzeć do agencji dzięki publikowanym na głównej stronie newsom, ich wyróżnieniu na pierwszych miejscach wyszukiwania czy umieszczeniu produktu na stałej pozycji w wynikach wyszukiwania. Posiadacze tych kont są także automatycznie oznaczeni w zapytaniu do danego produktu, co zwiększa ich szansę na pozyskanie klienta.

Plus i Top Supplierzy korzystają również z wielu rozwiązań wspierających sprzedaż oraz promocję. Jednym z nim jest cotygodniowy newsletter wysyłany do ponad 20 000 aktywnych, polskich agencji i firm z branży reklamowej. Każdy news przenosi do firmy, która zamieściła daną ofertę, można także na nią odpowiedzieć i złożyć zapytanie. Dostawcy portalu są również promowani na jego kanałach społecznościowych.

A dla tych, którzy chcą rozwijać się również na arenie międzynarodowej i szukają wsparcia w eksporcie, rozwiązaniem jest joomp.eu. Europejska wersja joomp skupia w swojej bazie ponad 3000 dostawców produktów reklamowych, których promuje wśród ponad 35 000 agencji reklamowych z całej Europy. Warto też dodać, że obie wersje – międzynarodowa i krajowa – pozostają bezpłatną usługą dla dystrybutorów i agencji reklamowych.

Agencjom reklamowym i pośrednikom w branży reklamowej portal oferuje nie tylko sprawdzoną bazę dostawców. Stanowi także źródło informacji o nowościach produktowych i inspiracjach, które pojawiają się codziennie na stronie głównej. Dzięki nim agencja może wzbogacić swoją ofertę i być na bieżąco z nowinkami branżowymi.

Wieloletnie doświadczenie branżowe właściciela portalu pozwoliło na wdrożenie narzędzi ułatwiających i usprawniających codzienne działania agencji. Stąd wyszukiwarka produktów, szybkie zapytania do wielu dostawców i możliwość tworzenia spersonalizowanych ofert kilkoma kliknięciami. Dzięki tym udogodnieniom agencja może błyskawicznie znaleźć dostawców poszukiwanego produktu, w 3 szybkich krokach złożyć im zapytanie, a następnie po otrzymaniu odpowiedzi – przygotować na ich podstawie ofertę dla swojego klienta. Warto również wspomnieć, że rejestracja konta przez agencje nie generuje żadnych kosztów, a wnosi szereg korzyści, takich jak chociażby jeszcze szybsze zapytania lub ich archiwizacja.

Moderatorzy strony wiedzą, jak istotna jest dzisiaj nie tylko oszczędność czasu, ale również komunikacja, dlatego reagują natychmiast na potrzeby użytkowników. Ponadto są w stałym kontakcie zarówno z dostawcami, jak i agencjami reklamowymi, odpowiadając na pytania dotyczące strony, ale także słuchając aktualnych potrzeb rynku.

Joomp.pl to z pewnością pierwsze takie narzędzie online na polskim rynku, które dedykowane jest w całości branży reklamowej. Portal został już doceniony przez grono profesjonalistów – Jury Festiwalu Marketingu przyznało mu nagrodę Złoty Medal. Cechy, które zostały nagrodzone w konkursie, to m.in.: nowoczesność zastosowanych rozwiązań, funkcjonalność, zalety ekonomiczne oraz pozytywne oddziaływanie na środowisko.

Joomp.pl to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą się dynamicznie rozwijać, szukają nowych kontaktów biznesowych oraz stawiają sobie za cel rozwój działalności. Jeśli powyższe zdanie opisuje Ciebie – nie zwlekaj i wskakuj na joomp.pl! Zarejestruj konto już dziś i czerp korzyści z obecności na największym polskim portalu branży reklamowej.

Zapraszamy również do polubienia nas na FB!

Do zobaczenia na joomp.pl!

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ