Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Joomp na wydarzeniach branżowych w lutym

09.03.2023

Luty był bardzo intensywnym miesiącem dla zespołu Joomp ponieważ braliśmy udział w dwóch ważnych imprezach branżowych w Polsce.

Pierwszym wydarzeniem były Targi RemaDays Warsaw, które odbyły się w dniach 1.02-3.02 w Nadarzynie na terenie Ptak WarsawExpo. Stoisko Joomp odwiedziło kilkuset zwiedzających z kraju jak i z zagranicy. Przeprowadziliśmy owocne rozmowy i setki prezentacji przedstawiając zalety portalu. Pozytywnym akcentem targów RemaDays, była obecność w wydarzeniu towarzyszącym, RemaCongress. Każdego dnia mieliśmy okazję przeprowadzić prelekcję, prezentując narzędzie, które spotkało się z pozytywnym odbiorem gości. Było to bardzo inspirujące doświadczenie.

Mimo, że emocje po targach opadły my już nie możemy się doczekać kolejnej edycji RemaDays 2024.

Tydzień później, Joomp ponownie pojawił się w stolicy, tym razem podczas Targów Promo Show, które odbyły się w dniach 8.02-9.02 na terenie EXPO XXI. Na stoisku Joompa udało się spotkać wiele agencje reklamowych z kraju i zzagranicy, które bardzo pozytywnie przyjęły narzędzie, które znacząco wspiera rynek reklamy w kraju i Europie.

Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość bycia częścią tych wydarzeń i mamy nadzieję, że kolejne będą dla nas równie inspirujące. Wskakujcie na Joomp.pl gdzie codziennie można odkrywać nowe inspiracje produktowe, składać szybkie zapytania do dostawców, którzy oferują tysiące produktów i usług reklamowych.