Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Joomp na I ❤ marketing &technology

17.11.2022

Nadchodzi I ❤ marketing&technology, na której zagości również portal Joomp! Już 29.11 w Warszawie ruszy kolejna edycja kultowej konferencji marketingowej. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy, ale będzie można wziąć w nim udział również online.

Konferencja potrwa cztery dni, podczas których wystąpi 46 prelegentek i prelegentów. I ❤ marketing&technology to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Ciekawym uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania publiczności.

Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak i pakiety dwu oraz trzy dniowe.

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl