Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Jett Studio prezentuje katalog ROLY 2018

22.01.2018

W najnowszym katalogu tekstyliów dostępnych w ofercie jettStudio, jak co roku znajdziemy mnóstwo nowych propozycji produktowych. Będą to zarówno dostępne już wcześniej modele w innych odsłonach, jak również całkiem nowe produkty, czy kategorie.

Wśród nowych kategorii znajdziemy m.in. kolekcję In White – topy i podkoszulki z krótkim i długim rękawem, stosowane jako bielizna nocna. Modele proponowane są zarówno w wersjach męskich, damskich, jak i dziecięcych. Kategorię produktową uzupełniono o kilka modeli skarpetek dostępnych w rozmiarach dla dorosłych i dzieci.
 
Całkiem nową kategorię produktową w tym roku stanowią torby reklamowe. W najnowszym katalogu znajdziemy zarówno klasyczne modele bawełnianych toreb na ramię, jak również zgrzewane torby non-woven z krótkim i długim uchwytem lub wersje prezentowe z otworem na uchwyt.

Najnowszy katalog ROLY to ponad 6100 odwołań, wśród których znajdziemy zarówno odzież i akcesoria reklamowe, ale także szereg propozycji dla aktywnych (kolekcja Sport), czy też odzież roboczą (kolekcja Workwear).
 
Katalog dostępny u dystrybutora marki firmy jettStudio.

Strona dystrybutora: www.jettstudio.pl