Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Jesteśmy tam, gdzie dzieje się najwięcej!

12.04.2021

Jeden medal? Tysiąc statuetek? Może milion pinów? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Bez względu na to, czy przychodzisz z gotowym projektem, czy nie masz pomysłu na realizację, łączy nas wspólna misja – wyróżnienie obdarowywanych osób. Dlatego w Modern Forms kreatywnie pracujemy we wszystkich działach. Chcemy, by przez kolor, kształt czy teksturę nadruku uczestnicy Twoich wydarzeń mogli odczuć,  że trud włożony w osiągnięcie ich sukcesu jest równy otrzymanej nagrodzie!

Gdy przełamiemy pierwsze lody

Uwielbiamy naszą pracę, a zapytani: co nam daje powera? Odpowiadamy: Twoje potrzeby! To na nich się koncentrujemy. Słuchamy, obserwujemy i niczym pantera szybko reagujemy. Sami, będąc uczestnikami, organizatorami czy partnerami wydarzeń, zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielki trud i emocje towarzyszą w ich organizacji. Dlatego wiedzę przekładamy na praktykę.

Przykład? Współpracę rozpoczynamy od szczegółowych pytań na temat organizowanego eventu. Staramy się w nie “wniknąć”, poczuć jego klimat, tak by przygotowana przez nas oferta była dobrana indywidualnie, a proponowane nagrody w pełni odzwierciedlały charakter Twojej imprezy. Etap przygotowania projektu to najważniejsza część procesu zamówienia – w końcu nagrody muszą zwracać na siebie uwagę – dlatego poświęcamy jej najwięcej czasu.

 

Zostańmy w kontakcie 

Przesyłane zdjęcia, fotorelacje, nagrania, oznaczanie nas w postach na profilach Facebook czy Instagram – to coś, na co najbardziej czekamy po dostarczeniu nagród naszym Klientom! Niezmiernie cieszymy się z przesłanych opinii z przebiegu organizowanych imprez i nigdy nam nie jest ich mało! Tak już mamy, cechuje nas 100% zaangażowanie w projekt! 

A ostatnio przygotowywaliśmy medale…

…na Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu! Tam około 733 uczestników niemal z 43 krajów walczyło o obrońcę sportowego tytułu. Emocji nie brakowało! Zwycięzcom gratulujemy! 

 

Pozostańmy w kontakcie- zespół Modern Forms

https://socialhub.modernforms.pl/