Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Jesień w duchu B&C

09.10.2019

 

Kiedy Październik zagląda przez okno, to czas, by zrobić miejsce w szafie na cieplejszą odzież wierzchnią, dzięki której chłodniejsze dni nie będą wymówką do aktywności na świeżym powietrzu.

Rynek tekstyliów promocyjnych rozwija się niezwykle dynamicznie. Wraz z nadejściem jesieni, producenci proponują nowe kroje i coraz lepsze parametry dot. oddychalności czy wodoodporności, dzięki czemu w ofercie marek znajdziemy odzież dostosowana do różnych warunków pogodowych.

Falk&Ross jako lider odzieży promocyjnej w Europie, w swoim portfolio posiada propozycje najlepszych, międzynarodowych marek, wśród nich jest znana wszystkim firma B&C. 

W ofercie firmy Falk&Ross znajduje się ponad 100 różnych produktów tej marki, a duża jej część stanowi atrakcyjna kolekcja na chłodniejsze, jesienne dni. B&C posiada w swojej ofercie popularne już softshelle z kapturem, Kurtki Superhood, polary Outdoor Icewalker+ i wiele innych. Każdy produkt, specjalnie przygotowany do personalizacji, dostępny jest w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm działającym w branży odzieży tekstylnej, Falk&Ross powraca z jesienną akcją promocyjną, która w ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością wśród klientów. Oferta dotyczy zakupu produktów z Kolekcji Jesiennej B&C – bluz, kurtek, polarów, softshelli, w której można wygrać stylowy softshell Hooded B&C!

Szczegóły akcji znajdują się na stronie Falk&Ross https://www.falk-ross.eu