Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Jesień pod znakiem B&C

12.10.2018

Październik to czas, w którym zmieniamy zawartość naszej szafy z cienkich i przewiewnych tkanin  na chroniącą przed niekorzystnymi warunkami odzież wierzchnią.

Rynek tekstyliów promocyjnych rozwija się niezwykle dynamicznie.

Producenci proponują z każdym sezonem nowsze kroje, różne parametry dot. oddychalności czy wodoodporności, dzięki czemu w ofercie marek znajdziemy odzież zarówno do intensywnych wycieczek górskich jak i spacerów po mieście.

Falk&Ross jako lider odzieży promocyjnej w Europie, w swoim portfolio posiada propozycje najlepszych, międzynarodowych marek – wśród nich jest znana wszystkim firma B&C. 

W ofercie firmy Falk&Ross znajduje się ponad 100 różnych produktów tej marki, a dużą jej część stanowi odzież wierzchnia. B&C posiada w swojej ofercie kultowe już dziś produkty: tj. wiatrówki Sirocco, softshelle z kapturem, polary Coolstar i wiele innych.

Każdy produkt dostępny jest  w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych.

Marka B&C od zawsze dba o wysoką jakość produktów, a co za tym idzie, przeprowadza na bieżąco certyfikację swoich produktów: pod kątem bezpieczeństwa wyrobów tekstylnych (certyfikat OekoTex Standard 100) oraz zgodności z kryteriami społecznej odpowiedzialności biznesu ( certyfikat Fair Trade).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firmom działającym w branży odzieży tekstylnej, Falk&Ross przygotował dla swoich klientów specjalną akcję promocyjną. Akcja dotyczy zakupu produktów z Kolekcji Jesiennej B&C, w której można wygrać stylową kurtkę B&C Superhood!

Szczegóły akcji znajdują się na stronie Falk&Ross https://www.falk-ross.eu