Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

INVAME – nowoczesne zapachy samochodowe

09.12.2019

Invame – nowa firma na rynku specjalizująca się w produkcji perfumowanych zapachów do samochodu.

Wyrosła na ponad 20 letnim doświadczeniu siostrzanej firmy DREAMPENproducencie długopisów reklamowych, między innym z indywidualnym klipem 3D – Clip4you.

  W produktach Invame nowatorski system łączenia tworzywa z olejkami zapachowymi pozwala na powolne i długotrwałe uwalnianie zapachu, co sprawia że zapach jest subtelny i utrzymuje się dłużej. Kolekcja zapachów zaostała starannie wyselekcjonowana i stanowi esencję zapachów z różnych zakątków świata.

Dostępne są 3 modele produktów. Premium Aluminium – na którym możemy wykonać grawer oraz nadruk full color. Doskonale prezentuje się w każdym samochodzie, a umieszczony w widocznym miejscu może posłużyć za swego rodzaju bilbord i daje możliwość wyeksponowania logo w wyjątkowy sposób.

Kolejne dwa modele to Classic Solid i Classic Motion, które są w całości z tworzywa sztucznego, a wykończone mogą zostać naklejką polimerową drukowaną w technologii full color.

Dokładny opis naszych niebanalnych zapachów jak i prezentacje wszystkich produktów znajdą Państwo na naszej stronie www.invame.eu