Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Home(work)Wear z Falk&Ross

09.04.2020

Bieżąca sytuacja na całym świecie sprawiła, że wszelkie wiosenne plany i obowiązki przenieśliśmy do naszych domów.

W  poszukiwaniu maksymalnej wygody z pewnością pomoże firma Falk&Ross, która przygotowała przegląd promocyjnych tekstyliów z myślą o Home (work  wear: Nie zabraknie więc  wygodnych koszulek, bluz i spodni wielu popularnych marek.  Tym razem porzucamy eleganckie kołnierzyki, ma być wygodnie, miękko, przytulnie, i na luzie – jak w domu!

 

W asortymencie znajdziemy szeroki wybór wygodnych (i stylowych) koszulek m.inn nowości marki SG – bluzki Perfect Tee tagless tee w całej gamie wiosennych kolorów (100% bawełny), klasyczne koszulki Inspire T marki B&C z bawełny organicznej czy luźne podkoszulki marki Mantis, z dodatkiem wiskozy, o modnym, luźnym kroju.

 

Jeśli luźno – nie może również zabraknąć wygodnych spodni np. tych z kolekcji marki Bella Canvas, z 60% bawełny czesanej ring-spun i 40% poliestru z elastycznym pasem. Dla tych,którzy cenią sobie tekstylia przyjazne środowisku, propozycją są  m.in. spodnie dresowe Unisex Recycled marki Stedman, wykonane z bawełny i poliestru z recyklingu (6 butelek plastikowych na spodnie).

 

Nic tak nie doda poczucia konfortu jak bluza. Te z najnowszej kolekcji B&C-  Ultramiękkie, szczotkowane bluzy z kapturem B&C QUEEN (dla niej) i KING (dla niego), jako idealne połączenie wygody i stylu, sprawią, że poczujemy się jak we własnym (domowym) królestwie.

 

Na zimniejsze kwietniowe dni,  dopelnieniem będzie miękki, szybkoschnący koc z polaru marki Result. Nie od dziś wiadomo, że kwiecień plecień…

 

Niech ten niecodzienny czas będzie oddechem w domowym zaciszu, a trudna sytuacja – początkiem pozytywnych zmian. Zwłaszcza w nas!

 

Caly przegląd tekstyliów Home (work) Wear znajdziecie na stronie Fakk&Ross:
https://www.falk-ross.eu/pl/Produkty/Home-work-Wear/?shp=1&lang=5

 

#stayhealthy #stayhome