Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Herbaty artystyczne nagrodzone !!!

13.10.2011

Międzynarodowy Print & Packaging Competition organizowany w USA już po raz 41 przez Creativity International Awards, wyłonił najlepsze projekty. Początki konkursu Creativity International Awards sięgają 1970 roku, czyniąc go jednym z najstarszych niezależnych konkursów świata reklamy i projektowania graficznego na świecie. Wyróżniają go niewątpliwie: tradycja, szacunek branży i globalny zasięg.

W tym roku agencje reklamowe, wydawcy, graficy, fotografowie, ilustratorzy z 35 krajów zgłosili na konkurs ponad 1100 prac. Spośród tej liczby kreacji międzynarodowe jury złożone z grafików o światowej renomie wybierało najlepsze prace oceniając je pod względem: kreatywności, użyteczności, projektu, idei, wykonania oraz wykończenia.

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy Państwa, że dwa produkty sygnowane marką HERBATY ARTYSTYCZNE / ARTISTIC TEA zdobyły 2 nagrody:

nagroda silver dla -bomboniery z herbatami artystycznymi w kategorii Food & Beverage Packaging
nagroda silver dla-artistic tea giftset w kategorii promotionalpackaging
Nagrody te są także docenieniem naszych starań by tworzone przez nas produkty i rozwiazania były na jak najwyzszym poziomie , w szczególności ,że czesto złużą dla firm jako wyjatkowy upominek lub prowadza kampanie marketingowe.

więcej na www.herbatyartystyczne.com