Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Hanesbrands Europe teraz jako Smartwares Printables

05.07.2012

Obie nazwy firmy zostały zharmonizowane w związku z niedawnym nabyciem wszystkich udziałów przez holenderską grupę korporacyjną Smartwares Holding. Przy okazji nabycia udziałów 29 maja Thomas Schweigert, Dyrektor Zarządzający Smartwares Printables, podkreślił że przeniesienie firmy stanowiło doskonałą okazję do „kontynuowania odnoszącej sukces strategii oraz generowania wzrostu przychodów ze sprzedaży”.

Dla klientów byłych już Hanesbrands Europe GmbH i Hanesbrands UK Ltd. nie zmienia się nic w związku ze zmianą nazwy. Wszystkie istniejące umowy są ważne; wszystkie produkty i usługi dostępne będą w tej samej, potwierdzonej już jakości.

O Smartwares Printables
Mając na koncie sukces takich marek jak Hanes i Stedman oraz posiadając szeroką ofertę koszulek, bluz, polo i innych typów nieformalnej odzieży z nadrukami Smartwares Printables (wcześniej znane jako Hanesbrands Europe) jest jednym z 5 najważniejszych dostawców wysokiej jakości tekstyliów reklamowych w Europie. Sukces firmy oparty jest na silnej prezencji rynkowej w 34 krajach, z siedzibą w Aachen i głównym magazynem w Gent.

Smartwares Printables jest częścią Smartwares Holding mającego siedzibę w holenderskim Duiven. Operując w czterech segmentach produktowych ta szybko rozwijająca się grupa korporacyjna generuje roczny przychód w wysokości 350 milionów €.