Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Grono Członków PIAP się powiększa!

03.03.2020

 

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyło się o cztery nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały: SB-Trade Bartosz Klimas, PPHU SPIN Konrad Kierszyn, SQUB Błażej Gdaniec – igadzet.pl, 2promote Joanna Brożek-Dudek.

W szeregi członków PIAP-u zdecydowaliśmy się przystąpić w związku rozwojem naszej firmy. Bycie członkiem PIAP-u to przede wszystkim prestiż i rozwój w profesjonalnym gronie, chcemy wykorzystać nowe możliwości zaprezentowania się wśród innych a przede wszystkim pewnych dostawców mówi Bartosz Klimas, właściciel SB-Trade.

SB-Trade Bartosz Klimas zajmuje się głównie haftem komputerowym na tkaninach, tekstyliach, odzieży, wyrobach gotowych oraz gadżetach, hafty wykonywane są na produktach z oferty firmy a także na produktach powierzonych oraz wykrojach. Marka NICE-HAFT na polskim rynku istnieje od 2015 roku. Park maszynowy to 20 najnowszych automatów haftujących o nieograniczonych możliwościach co pozwala na znakowanie haftem w najwyższej jakości, prócz haftu w ofercie firmy można oznakować odzież innymi technikami takimi jak FLEX, FLOCK, TERMOTRANSFER, SUBLIMACJA, DRUK BEZPOŚREDNI DTG. Firma oferuje usługi nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Ofertę kieruje dla agencji reklamowych, producentów odzieży i gadżetów.

SPIN FACTORY – jest firmą rodzinną, od ponad 30 lat na polskim rynku. Jak w każdej firmie rodzinnej właściciele i pracownicy firmy z szacunkiem podchodzą do każdego Klienta, bez względu na jego wielkość. Z roku na rok wraz z większym doświadczeniem -firma powiększa swój park maszynowy. 
W chwili obecnej jako jedyna firma w Polsce Spin Factory może zaoferować Klientom medale, breloki, piny, statuetki według indywidualnego projektu zarówno odlewane jak i stalowe produkowane całkowicie w Polsce, począwszy od rysunku na kartce a skończywszy na gotowym produkcie. 
Graficzki Spin Factory z głowami pełnymi pomysłów chętnie pomagają Klientom, którzy nie mają własnych grafików. Oprócz trofeów sportowych w portfolio firmy można znaleźć także okucia kaletnicze produkowane dla topowych światowych marek odzieżowych. Oferta firmy kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i dużych organizatorów, a także organizacji Państwowych np. Urzędów Gmin, szkól i uczelni

igadzet.pl – SQUB Błażej Gdaniec – jest producentem i importerem gadżetów reklamowych. Na stronie firmy znaleźć można wiele gadżetów reklamowych, niektóre są własnej produkcji: jak rosnące kapsułki z ołówkiem lub długopisem do wyboru. Firma jest również importerem szerokiej gamy notesów. Z 11 kategorii produktów dostępnych w igadzet.pl można wybrać ciekawy gadżet reklamowy, który będzie godnie reprezentował firmę.

2promote – wyłączny autoryzowany przedstawiciel firmy Vonmählen GmbH na Polskę.Produkty Vonmählen przeznaczone są na rynek Polski tylko do kanału B2B, czyli dla Agencji Reklamowych i ich klientów końcowych B2B (firm). W ofercie firmy można znaleźć m.in.: akcesoria do telefonów, elektronikę reklamową, gadżety świąteczne, słuchawki koncertowe.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426