Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Globalgift.pl i Karl Knauer Poland w gronie Członków PIAP

21.04.2020

 

PIAP przywitał w swoich szeregach nowych graczy z branży reklamowej. Członkami stowarzyszenia branżowego Polska Izby Artykułów Promocyjnych zostały firmy:
Globalgift.pl i Karl Knauer Poland.

 

Globalgift.pl – Gadżety reklamowe dla firm

Firma Globalgift.pl – Gadżety reklamowe dla firm, powstała z myślą o firmach, którym zależy na zwiększeniu sprzedaży swoich produktów poprzez inwestycję w promocję. Na bazie doświadczeń, rozmów i współpracy z Klientami został opracowany serwis internetowy, lokowany wśród liderów branży gadżetów reklamowych, posiadający w swojej ofercie ponad 30 000 produktów dla firm z intuicyjnym wyszukiwaniem zaawansowanym w ponad 170 podkategoriach. Dodatkowo szeroki park maszynowy pozwala firmie Glonbalgift.pl świadczyć usługi nadruków reklamowych takimi technikami jak: sitodruk, tampodruk, termotransfer, grawer laserowy, grawer CO2, hot-stamping, folia flex/flock.

– PIAP jest organizacją zrzeszającą takie firmy jak nasza. Dołączając do grona przedsiębiorstw mających najwyższe cele możemy nie tylko podnosić swoje umiejętności, ale także jakość produktów, a co za tym idzie satysfakcję Klientów – mówi Piotr Popek, Dyrektor Generalny firmy Globalgift.pl.

Karl Knauer Poland – producent opakowań

Istotą działalności firmy Karl Knauer Poland jest produkcja innowacyjnych opakowań i artykułów reklamowych z kartonu, tektury falistej i papieru. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej z wysoką specjalizacją należy do wiodących dostawców w tym segmencie rynku. Tworzy, projektuje i opracowuje kompleksowe, indywidualne rozwiązania w zakresie produkcji opakowań oraz promocji sprzedaży, gwarantując swoim Klientom oraz ich produktom uprzywilejowaną pozycję na półkach sklepowych. Firma często realizuje projekty przyszłościowe i łamiące konwencje, wielokrotnie przy tym nagradzane, jak np. produkty tworzone z uwzględnieniem elektroniki drukowanej. Karl Knauer jest samodzielną, niezależną jednostką, wciąż współpracującą z macierzystą firmą w Niemczech.

 

Zdecydowaliśmy się przystąpić do PIAP, ponieważ nieustannie dążymy do poszerzania naszych horyzontów, otwartości na nowe rozwiązania w zakresie produktu, marki i technologii druku. Pragniemy znaleźć się wśród członków PIAP, by w tak elitarnym gronie móc ciągle się rozwijać i tym samym gwarantować jakość świadczonych usług, które rzutują na rzetelność i wiarygodność – mówi Karolina Matysiak, Dyrektor firmy Karl Knauer Poland Sp. z o.o..

 

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426