Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal TV- Premiera nowego roadshow Gifts & More by ANB (01:41)

10.10.2012

Ośmiu wystawców, osiemnaście marek, ponad stu gości reprezentujących finanse, farmację oraz FMCG i aż osiem godzin rozmów biznesowych, dotyczących upominków reklamowych. Tak w skrócie można określić pierwszą edycję nowego roadshow Gifts & More by ANB.

Na poszczególnych stoiskach swoją ofertę prezentowali profesjonaliści najwyższej próby, między innymi dyrektorzy marketingu, dyrektorzy handlowi, czy sami prezesi biorący udział w roadshow, którzy dzięki swojej wiedzy i pasji byli świetnymi doradcami. Organizator zapewnił zwiedzającym wzajemnie uzupełniającą się ofertę produktów reklamowych obejmującą ceramikę, odzież reklamową, galanterię skórzaną, artykuły piśmiennicze, gadżety bożonarodzeniowe czy upominki biznesowe przeznaczone dla kadry menadżerskiej.

Impreza odbyła się trzeciego października w poznańskim klubie biznesowym Spot. Zwiedzający mieli okazję poznać ofertę produktową doświadczonych i utytułowanych dostawców i importerów, wśród których znaleźli się między innymi: Maxim, Dream Pen, Jaguar, Texet, Promo Notes, Żejmo & Siatecki oraz Asgard.

Spotkanie było dedykowane dla klientów końcowych, którzy poszukiwali inspiracji i nowości. Impreza odbyła się w przyjaznej i kameralnej atmosferze, pozwalającej prowadzić swobodne rozmowy biznesowe. Organizator zapewnił uczestnikom najwyższy poziom obsługi, co pomogło zbudować odpowiedni klimat spotkania. Po zakończeniu swoich prezentacji wystawcy zachęcali zwiedzających do odwiedzenia stanowisk innych firm, co w opinii klientów bardzo było miłym gestem.

Roadshow nie jest zbyt często spotykaną formą aktywności agencji reklamowych w Polsce. Trudność w jego organizacji polega na zachęceniu klientów końcowych do znalezienia czasu na wzięcie udziału w imprezie. Gifts and More to przykład wzorcowo przeprowadzonej imprezy, która z każdą kolejną edycją powinna przyciągać coraz większa liczbę zwiedzających. ANB House of Gifts jest jednym z liderów polskiego rynku w dystrybucji artykułów reklamowych, wyspecjalizowanym w obsłudze dużych, strategicznych klientów. ANB w swojej podstawowej ofercie proponuje gadżety z 21 katalogów. Realizuje również zamówienia specjalne, oraz import z Azji. Na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szybko reaguje zespół managerów z wieloletnim doświadczeniem, działający profesjonalnie, skutecznie i z ogromnym zaangażowaniem.