Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal TV nadaje

16.10.2012

Najciekawsze upominki reklamowe, inspirujące pomysły i żywe obrazy prosto z branży reklamowej- właśnie to zobaczą widzowie GJ TV! Rozpocznij tydzień od zapoznania się z najciekawszymi propozycjami polskich dostawców upominków reklamowych w formie krótkich filmów. Aktualności będą publikowane co tydzień na stronie internetowej Gifts Journal, oraz rozsyłane za pomocą newslettera do ponad 20000 osób z branży reklamowej.

Aż 60% managerów wybiera oglądanie filmów zamiast czytania określonego artykułu. Przy ogromnym natłoku informacji, naturalną skłonnością jest korzystanie ze zwięzłego, prostego i kompleksowego komunikatu wideo. Film przyciąga uwagę użytkownika i angażuje go w działanie firmy. Z jego pomocą możemy omówić właściwości produktu i jednocześnie je zaprezentować.

Ruchomy obraz jest wart więcej niż tysiąc słów bo pozwala klientowi o wiele lepiej zrozumieć istotę produktu. Zadaniem Gifts Journal TV jest zaprezentowanie produktów w formie wideo i udostępnienie gotowego materiału setkom agencji reklamowych i dystrybutorów.

Wideo może być również wykorzystane w działaniach promocyjnych firmy. Klienci przed dokonaniem zakupu chętnie obejrzą filmik, aby upewnić się że otrzymają produkt, którego  oczekują. Badania dowodzą, że produkty, które miały swoją prezentację wideo notowały 30% wzrost sprzedaży w stosunku do tych które posiadały jedynie opis i zdjęcia.

Zachęcamy wszystkich dostawców do kontaktowania się z redakcją, przesyłania filmików ze swoimi produktami bądź samych produktów, które zostaną następnie sfilmowane i udostępnione na stronie magazynu Gifts Journal. Gotowy materiał można umieść na własnej stornie internetowej i wykorzystywać go na własny użytek. Gifts Journal TV promuje najciekawsze upominki biznesowe wśród agencji reklamowych i dystrybutorów. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze skontaktuj się z nami.