Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal – od września ze zdwojoną siłą

19.07.2011

Od września magazyn Gifts Journal trafi do dwóch grup odbiorców: agencji reklamowych oraz klientów końcowych. Nowa twarz Gifts Journal to jeszcze lepsza jakość i treści dostosowane do naszych zróżnicowanych czytelników, a także reklama trafiająca do konkretnej grupy docelowej.

Od września magazyn Gifts Journal zostanie podzielony na dwa odrębne czasopisma:

Gifts Journal – specjalistyczny magazyn dla branży upominków reklamowych

Gifts Journal Business

Gifts Journal

Gifts Journal to nasza nowa, odświeżona propozycja dla agencji reklamowych i producentów. Z najbliższego numeru dowiedzą się Państwo między innymi jakie są szanse polskich prducentów na rynkach zagranicznych; jak długo żyje upominek reklamowy; co można, a czego nie na Euro 2012; jakie książki warto przeczytać, żeby jeszcze lepiej prowadzić własną firmę oraz gdzie warto pojawić się w najbliższym kwartale. Zadbamy także o to, abyście Pństwo byli na bieżąco z ważnymi wydarzeniami oraz zmianami personalnymi u klientów końcowych. A oprócz tego statystyki, badania, trendy…. i wiele więcej.

Gifts Journal Business

Nakład 2000 sztuk Gifts Journal Business skierowany do największych firm w Polsce to magazyn dla wszystkich, którzy stawiają na innowacyjność i oryginalność. Trafia on bezpośrednio do osób zaangażowanych w marketing i sprzedaż w firmach. W nowej odsłonie Gifts Journal klienci końcowi znajdą między innymi dział poświęcony budowaniu świadomości marki, poradnik szkoleniowy czy najnowsze trendy na rynku reklamowym. Poruszymy tematy związane z prawem i finansami oraz podpowiemy jak stosować upominki w działach HR. Na ostatniej stronie poddamy się testom. Redakcja przetestuje na własnej skórze najbardziej ekstremalne upominki dostępne na rynku.

Mamy nadzieję, że nowy magazyn spełni Państwa oczekiwania. Jak zawsze, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które prosimy kierować tutaj.

Reklama w Gifts Journal

Łączny nakład magazynu w ilości 5000 sztuk daje Państwu wspaniałe możliwości reklamy skierowanej bezpośrednio do Państwa grup docelowych.

Z okazji pierwszego wydania Gifts Journal w nowej odsłonie mamy dla Państwa wyjątkowe propozycje reklamowe:

Do każdej wykupionej strony reklamowej – publikacja trendu GRATIS!

Do każdej połowy strony – wpis firmy GRATIS!

Zapraszamy