Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gifts Journal Catalogue oficjalnym magazynem targów RemaDays Europe 2013

22.11.2012

Targi RemaDays Europe 2013 to impreza o międzynarodowym charakterze, na której wystawi się blisko 200 dostawców upominków reklamowych z całej Europy. Jeśli poszukujesz inspiracji i świeżych pomysłów, z pewnością znajdziesz je tutaj. Jesteś dostawcą, ale z różnych powodów nie możesz się wystawić? Skorzystaj z Gifts Journal Catalogue, aby dotrzeć do  wszystkich zwiedzających na targach RemaDays Europe.

Targi przeznaczone są  wyłącznie dla branży reklamowej.  Weryfikacja zwiedzających odbywa się już na poziomie rejestracji online a jej głównym celem jest  zapewnienie wszystkim wystawcom i zwiedzającym maksymalnego komfortu prowadzenia rozmów biznesowych. Właściwy dobór gości gwarantuje, że w imprezie nie weźmie udziału klient końcowy. Zapoznanie się z ofertami firmy z wielu europejskich krajów, gwarantuje ogromny zastrzyk wiedzy o obowiązujących trendach. Organizator szacuje, że w targach weźmie udział ponad 5000 profesjonalnych zwiedzających z całej Europy.

Twoja oferta w oficjalnym katalogu targów RemaDays Europe.
Każdy zwiedzający targów RemaDays Europe otrzyma bezpłatny egzemplarz Gifts Journal Catalogue, który zawiera kontakty do europejskich dostawców upominków reklamowych. Pozycja jest innowacyjnym połączeniem bazy danych, katalogu targowego i reklamy prasowej.
To alternatywna forma dotarcia do wszystkich zwiedzających  w szczególności dla firm, którym nie uda się wystawić na przyszłorocznej edycji targów. Reklama w Gifts Journal Catalogue daje pewność, że adresatem przekazu pozostanie profesjonalista z branży reklamowej, który otrzyma katalog w punkcie rejestracji targów. 

Eksperci zakładają że do 2015 roku 80% kontaktów handlowych będzie nawiązywanych za pośrednictwem rożnego rodzaju mediów. Gifts Journal Catalogue zaprojektowano tak, aby nawet po zakończeniu targów dawał reklamodawcom możliwość pozyskiwania nowych klientów.  

Reklama w jedynej pozycji dystrybuowanej na targach daje także pewność, że nie pozostanie się w tyle za konkurencją. Katalog będzie zawierał bowiem ponad reklamy i wizytówki ponad 200 firm z różnych obszarów reklamy.

Targi RemaDays Europe, na których będzie dostępny Gifts Journal Catalogue, odbędą się w Norymberdze w dniach od 7- 9 stycznia 2013 w komfortowych halach centrum targowo- biznesowego Nurnberg Messe