Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

GIFT STAR produkuje maski ochronne z logo w czasie COVID-19

09.06.2020

Nieoczekiwane zmiany, do jakich doszło na całym świecie w związku z pandemią koronawirusa, wstrząsnęły światową gospodarką.

Polskie przedsiębiorstwa stoją w obliczu ogromnego wyzwania, jakim jest zabezpieczenie prowadzonego biznesu, zachowanie płynności finansowej i zapewnienie ochrony pracownikom.

Wychodząc naprzeciw nowym wymogom reżimu sanitarnego w Europie wdrożyliśmy do produkcji maski ochronne z logo wielokrotnego użytku z nadrukiem indywidualnym Klienta. Jesteśmy w stanie wyprodukować maski ochronne z nadrukiem full-color. Produkujemy maski z użyciem bawełny, eko-bawełny, wszywamy kieszonki na filtry z flizeliny oraz na specjalne życzenia Klientów wszywamy metki jak i pakujemy w pojedyncze i zbiorcze torebki. Nasze maski ochronne można prać oraz prasować. Podstawową ich funkcją jest WSPOMAGANIE OCHRONY oraz oznakowanie osób, które je noszą.

Nasze produkty z powodzeniem sprzedają się w kraju oraz w Europie do krajów najsilniej dotkniętych pandemią koronawirusa jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i inne.

Obecnie firma GIFT STAR posiada w asortymencie 5 modeli masek ochronnych:

– MASKI OCHRONNE SUBLIMACYJNE (od 50 szt.)

– MASKI OCHRONNE SUBLIMACYJNE PODSZYTE NA BAWEŁNIE (od 5 szt.)
– MASKI OCHRONNE BAWEŁNIANE (czarne i białe) (od 1 szt.)

– EKO-MASKI OCHRONNE (eko-bawełna) (od 1 szt.)

– MASKI OCHRONNE SUBLIMACYJNE w ponad 30 dostępnych wzorach graficznych (od 1 szt.)

 

www.giftstar.pl