Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

GIFT STAR – głównym sponsorem nagród, medali i pucharów dla Polskiej Szkoły Futbolu

02.07.2020

W czwartek 25.06.2020 r. na boisku przy ul. Blokowej w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu dla zawodników PSF. W tym roku wyjątkowo podsumowanie sezonu odbyło się na świeżym powietrzu z powodu panującej pandemii COVID-19. Towarzyszyła nam piękna pogoda oraz wspaniale przygotowana murawa.

Zawodnicy rozegrali w ramach treningów gry wewnętrzne, a następnie jak co roku wyczekiwali na upominki i wyróżnienia indywidualne. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom. Trenerzy przyznawali w każdej z drużyn nagrody w czterech kategoriach: najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, odkrycie sezonu i najwyższa frekwencja.

Ponadto przyznawana była Złota Piłka dla najlepszego zawodnika w całym PSF wybranym przez wszystkich trenerów i Prezesa.

Do zobaczenia już niedługo w nowym sezonie na boisku!
Przypomnijmy, że głównym sponsorem nagród, medali i pucharów była jak co roku firma GIFT STAR – producent smyczy, taśm oraz masek ochronnych.
Od 8 lat wspieramy sport dzieci i młodzieży. Ta działalność motywuje nas do pracy i pozwala realizować strategie marketingowe firmy – powiedział Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR  oraz  Pro-USB.

www.giftstar.pl/pl/sponsoring