Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gadżety Fortress Gifts dla letnich kampanii promocyjnych

23.04.2013

 

Przygotowania do letnich kampanii gadżetowych trwają. Okres wakacyjny to czas spotkań i eventów plenerowych, wyjazdów, podróży, tych bliskich i dalekich. W tych okolicznościach, pomysłowy gadżet jest niezbędny. Fortress Gifts, lider w promocjach gadżetowych dla firm, proponuje grupę różnorodnych akcesoriów na plażę.

 

 

Wakacje to czas planowania podróży, bliskich i dalekich, by w końcu odpoczywać i cieszyć się słońcem. Fortress Gifts proponuje serię niezbędnych gadżetów na plażę: dla relaksu, dla wygody, dla udanego wypoczynku. Gadżety przyjazne i uniwersalne.

 

 

Seria modnych bawełnianych toreb plażowych, w dowolne wzory. Dostępne są modele toreb z kieszonkami wewnętrznymi na drobiazgi i zewnętrznymi na podręczne rzeczy na plażę, z uchwytami (z możliwością noszenia na ramię). Do kompletu do torby można dobrać kapelusz z tego samego rodzaju tkaniny.

 

 

Jako gadżet dla dzieci, Fortress Gifts proponuje piłkę plażową z efektem 3d.To kolorowa piłka z dowolnym motywem lub postacią, umieszczoną w środku piłki. Do wyboru są różne wielkości piłek.

 

 

Okulary przeciwsłoneczne to gadżet wakacyjny niezbędny na plaży. Prezentowany w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępny jest szeroki wybór oprawek wykonanych z plastiku, o dowolnie dobranej kolorystyce, w kształtach odpowiednich dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu Klient ma możliwość dopasowania modelu do grupy docelowej, dla której gadżet będzie skierowany. Indywidualnie dobrany charakter i wygląd okularów z pewnością pozwoli cieszyć się gadżetem, każdemu, kto ceni modę.

 

 

Gadżetem promocyjnym może być z powodzeniem również pomysłowa torba na lunch, z fantazyjnymi schowkami i kieszeniami. Wyróżnia ją ciekawy design i funkcjonalne rozwiązania.

 

 

Na wszystkich produktach promocyjnych Fortress Gifts jest możliwość umieszczenia logo produktu / marki Klienta.