Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gadżety do przechowywania.

12.02.2013

Fortress Gifts, lider w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych, podpowiada, jak sprawić, by żywność zachowała swój smak, zapach i świeżość. Szeroka gama akcesoriów do przechowywania żywności, to warta uwagi propozycja dla tych, którzy chcą jeść zdrowo.  

Kto w dzisiejszych czasach nie lubi świeżych produktów? Niestety, najczęściej produkty spożywcze przechowywane są w domach w nieodpowiedni sposób. W konsekwencji tracą swoje właściwości: zapach, smak, kruchość, czy nawet składniki odżywcze.

W ofercie Fortress Gifts znalazły się różnorodne gadżety, które pozwolą na łatwe, bezpieczne i zdrowe przechowywanie artykułów spożywczych. Zaczynając od dobrze znanych pojemników i lunchboxów – które sprawdzą się zarówno w lodówce, zamrażarce, jak i poza domem, zapewniając przechowywanym w nich posiłkom świeżość przez długi czas.

Popularnym ostatnio gadżetem są klipsy, służące do szczelnego zamykania torebek i innych opakowań. Zachowując tym samym aromat i świeżość ich wnętrza. Fortress Gifts proponuje klipsy dedykowane dzieciom o bajkowych kształtach, klasyczne lub eleganckie dla dorosłych. Niekonwencjonalne, jak łyżeczko-klips, który będzie doskonałym gadżetem promującym np. kawę.

Dodatkowo Fortress Gifts rekomenduje silikonowe, kolorowe i zabawne kapsle oraz korki do butelek. Gadżet nie pozwoli na ulotnienie się aromatu trunku, będzie optymistyczną ozdobą lodówki, czy barku. Dla właścicieli psów i kotów również znalazł się gadżet promocyjny, to barwne pokrywki dzięki którym można zamknąć puszkę z psią lub kocią karmą. Specyficzny zapach karmy nie będzie przenikał na inne produkty, znajdujące się w lodówce, gdzie zwykle przechowywane jest opakowanie, po jego otwarciu.

Fortress S.A. jest liderem w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych (Fortress Gifts) dla firm.

Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.

For­tress S.A. do­star­cza ar­ty­kuły pro­mo­cyjne w pełni od­po­wia­da­jące po­trze­bom swo­ich Klien­tów. Kre­atywne, nieszablonowe podejście pozwala na indywidualne dopasowanie upominku reklamowego, korespondującego z działalnością firmy i jej produktami. Fortress S.A. za­pew­nia rów­nież do­radz­two i wspar­cie w pro­ce­sie two­rze­nia i realizacji kam­pa­nii promocyjnej.

Fortress cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Danone, Nutricia, Terravita, L’oreal, Maspex, Coty, Lubella czy Coca-Cola.

Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress pacynki i puzzle wspierające sprzedaż produktów marki BoboVita, magiczne kubki Terravita będące wspaniałym upominkiem świątecznym dla Klientów marki oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie oraz maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.

Na europejskim rynku znalazło się 30 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.