Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gadżet „szyty na miarę” – kosmetyczka Fortress Gifts.

22.02.2012

Osobista kosmetyczka to gadżet przydatny podczas podróży i w życiu codziennym. Zapotrzebowanie na tego typu produkt nie przemija, zmieniają się jednak trendy, co do jego kształtu czy koloru.
Fortress Gifts posiada szeroką ofertę kosmetyczek skierowanych do kobiet i mężczyzn, ceniących zarówno minimalistyczne formy, jak i eleganckie produkty. Pomaga w doborze produktu promocyjnego będącego wyjątkowo atrakcyjnym upominkiem reklamowym z punktu widzenia konsumenta ostatecznego.
Oprócz przyciągającego wzrok wyglądu oraz estetycznego wykonania kosmetyczek, na które składają się kształt, kolor, rodzaj materiału, Fortress Gifts wprowadza nowoczesne rozwiązania funkcjonalne. Dodatkowe suwaki, uchwyty, odpinane klapy czy dodatkowe przegrody mają zachęcić do zakupu produktu. Gadżet posiada wolne płaskie powierzchnie na umieszczenie logo w postaci tłoczenia, nadruku i haftu. Ze względu na wysokie możliwości kreacji wyglądu, kosmetyczka może doskonale współgrać z produktem, którego dotyczy akcja promocyjna. Fakt, że jest to produkt użytku codziennego przemawia na korzyść zadań reklamowych, jakie powinien spełniać.