Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gadżet, który zawsze jest pod ręką – różne odsłony breloków reklamowych

20.07.2021

Joanna Kłossowska

Są takie przedmioty, które towarzyszą nam codziennie i po które sięgamy wręcz odruchowo. Małe i niepozorne, a jednocześnie niezbędne przy każdym wyjściu do pracy, szkoły, w podróży czy na zakupach – to breloki, które przypinamy do kluczy. Pełnią funkcję praktyczną, ale w dobie rozwiniętych technologii i świadomości konsumentów są także sposobem na wyróżnienie i wyrażenie siebie. W najlepszych produktach estetyka łączy się z funkcjonalnością i tym samym breloki idealnie sprawdzają się jako upominki promocyjne. Ten klasyczny nośnik reklamy może przyjmować wiele form – zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi propozycjami.

 

Klasyczny brelok skóropodobny oferowany przez firmę A&J świetnie sprawdza się w funkcji reklamowej. Wykonany z metalu i imitacji skóry występuje w eleganckim zestawieniu kolorów – srebrno-czarnym. Opcja znakowania (nadruk solwentowy) w postaci wypukłej naklejki o wymiarze 27 mm umożliwia spersonalizowanie praktycznego upominku. Do wyboru jest także kilka rodzajów folii: biała, srebrna błyszcząca, srebrna matowa, srebrna przecierana, oraz złota błyszcząca i złota matowa.

 

Bardzo oryginalnym gadżetem reklamowym są breloki drewniane – z taką propozycją wychodzi Agencja Reklama360, która doskonale wyczuwa obecne w branży upominków promocyjnych ekotrendy. Drewniany dodatek, który może przyjąć kształt logotypu firmy lub dowolną inną formę, jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim efektowny. Na pewno na długo zapadnie w pamięć obdarowanych klientów, partnerów biznesowych lub bliskich osób.

 

Producent spersonalizowanych gadżetów reklamowych z miękkiego PCV – działająca na rynku od 2002 roku firma Lema3D – prezentuje breloki 3D. Mogą one przyjąć różne formy, a spersonalizowanie za pomocą logotypu firmowego pozwala wyróżnić się atrakcyjnym upominkiem. Stanowią one rozwinięcie breloków 2D i mają bardziej przestrzenną formę, która umożliwia lepsze odwzorowanie skomplikowanych kształtów.

 

Brelok POMPON to również oryginalna i efektowna propozycja firmy Asgard. Upominek wykonany z miękkiego, sztucznego futerka świetnie sprawdzi się jako zawieszka do kluczy, lub praktyczny i jednocześnie dekoracyjny dodatek do torebki. Dołączona do niego blaszka umożliwia naniesienie znakowania. Brelok występuje w pięciu chętnie wybieranych kolorach: czarnym, szarym, niebieskim, różowym oraz miętowym.

 

Wykonane z filcu wełnianego pochodzącego z Hiszpanii breloki – które oferuje firma Rubens Design – są niezwykle miękkie i dodatkowo pozbawione ostrych krawędzi, co dodaje im gładkości. Doskonale uzupełnią pęczek kluczy każdego domownika, od dziecka po rodzica. Poza świetnie wyglądającym designem, zaprojektowanym według wzoru klienta, breloki filcowe charakteryzują się również doskonałą funkcjonalnością. Nie są one w stanie zarysować żadnej powierzchni, idealnie sprawdzają się np. przy kluczykach samochodowych. Z pewnością zadowoleni z takiego prezentu będą też najmłodsi, którzy są najbardziej narażeni na niebezpieczne materiały. Przywieszka filcowa natomiast może ich narazić jedynie na antystresowe ,,głaskanie’’, co z pewnością ucieszy każdego rodzica!

 

Całe bogactwo wzorów, kolorów i materiałów, z jakim można spotkać się w ofertach producentów i dystrybutorów, sprawia, że znalezienie idealnego breloka, który wyróżni markę lub firmę, nie przysparza trudności. W propozycjach tych zawierają się najważniejsze cechy, których oczekujemy od współczesnych upominków – kreatywność, funkcjonalność, dopasowanie do potrzeb klienta, a także często ekologiczny trend. Bez wątpienia breloki reklamowe, które zawsze są pod ręką, to jeden z najsubtelniejszych, a jednocześnie najchętniej wykorzystywanych prezentów biznesowych.

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ