Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP

22.09.2020


Mimo nieustającej pandemii grono Członków Polskiej Izby powiększyło się o nowych graczy tego rynku. Członkami PIAP zostały firmy Gadgetfun oraz
TOPQ.

Firma Gadgetfun prowadzi działalność na szeroko pojętym rynku reklamy i marketingu, koncentrując się na sprzedaży artykułów reklamowych i ich znakowaniu. Firma nie proponuje szablonowych produktów, a upominki ujmujące oryginalnością i praktycznością. Od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi klienta i jakości oferowanych produktów. W swojej ofercie posiada ponad 80 000 produktów, realizując najbardziej nietypowe zlecenia, by zapewnić Klientom nieograniczoną możliwość wyboru.

TOPQ to nowocześnie zarządzana firma produkcyjno-usługowa z siedzibą w Gdańsku. Dzięki kompleksowej obsłudze jest jednym z krajowych liderów w produkcji znakowanej odzieży oraz gadżetów reklamowych. Możliwości produkcyjne maszyn i urządzeń w TOPQ to ponad 7000 znakowań dziennie. Firma znakuje kompleksowo wszystkie artykuły reklamowe. Sitodruk, transfery, nadruki cyfrowe, haft, znakowanie tworzyw sztucznych, grawer laserowy, sublimacja oraz szwalnia pozwalają firmie spełniać oczekiwania klientów.

Więcej informacji:www.piap-org.pl