Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

FRUIT OF THE LOOM – W 2018 R. TO T-SHIRTY ZNAJDĄ SIĘ W CENTRUM UWAGI

22.12.2017

Fruit of the Loom słynie na całym świecie z doskonałej jakości ubrań, dostępności 24/7, wsparcia ze strony dostawców i przystępnych cen T-shirtów. W 2018 r. ta reputacja jeszcze bardziej się umocni, dzięki przeszło 120 udoskonaleniom wprowadzonym w obrębie naszego asortymentu T-shirtów, włącznie z nowymi stylami, kolorami i rozmiarami.

Kolekcja Original T jest liderem na rynku i cieszy się wielką popularnością wśród firm zajmujących się dekoracją odzieży i promocją. W praktyce jest ulubionym wyborem wszystkich, którzy planują masowe wykorzystanie T-Shirtów przez wiele lat.  W 2018 r. oferta poszerzy się o dwa zupełnie nowe style V-Neck Original T oraz Long Sleeve Original T, dzięki czemu kolekcja Original T stanie się jeszcze bardziej uniwersalna.

Koszulki Original V-Neck będą dostępne aż w dwudziestu jeden kolorach – tak szerokiej gamy barw nie oferuje żadna inna marka! Original Long Sleeve będą dostępne w siedmiu klasycznych odcieniach.

Rok 2018 przyniesie istną feerię barw, gdyż Fruit of the Loom poszerzy i ujednolici paletę kolorów w obrębie kilku najpopularniejszych linii produktów.  Oprócz tego planujemy wprowadzenie kilku, zupełnie nowych, odcieni retro i vintage.  

Jeszcze pod koniec 2017 r. wprowadziliśmy bardzo wyczekiwaną kolekcję męskich i damskich koszulek Ringspun Premium T, teraz z kolei klienci otrzymają jeszcze większy wybór dzięki wprowadzeniu pięciu nowych kolorów, co zwiększa liczbę dostępnych barw do 15.  Koszulki Ringspun Premium T są niezwykle trwałe i miękkie, dzięki wykonaniu ich w 100% z czesanej bawełny Ringspun, co więcej – można je prać w temperaturze do 60 stopni.  Ponadto idealnie nadają się do zdobienia.

Linię miękkich koszulek Sofspun T w krojach męskich, damskich, dziecięcych i dziewczęcych poszerzyliśmy o kolejne siedem kolorów. Do bardzo popularnej linii Valueweight T dodaliśmy

kolor limetki, a także pięć nowych kolorów do Valueweight T w rozmiarach męskich, damskich, dziecięcych i dziewczęcych: Ciemnogranatowy “Vintage”, Ciemnoniebieski “Retro”, Ciemnozielony “Retro”, Ciemnoczerwony “Vintage”oraz Ciemnoszary Melanżowy. W 2018 r. dziewczęta będą mogły dodatkowo wyróżnić się odzieżą w odcieniach pomarańczowego.

Kolor Ciemnoszary Melanżowy dodaliśmy także do linii Valueweight V-Neck, Valueweight Long Sleeve i Valueweight Fitted T w rozmiarach męskich, damskich i dziecięcych.

W 2018 r. Fruit of the Loom oferuje także więcej rozmiarów niż kiedykolwiek wcześniej – T-shirty męskie będą dostępne w rozmiarach od S do 5XL (zależnie od kolekcji i koloru), a niemal wszystkie T-shirty są obecnie dostępne w rozmiarze 3XL.

Gdy w grę wchodzą T-Shirty, nic nie przebije ulubionych fasonów, a Fruit of the Loom wie dokładnie, jak stworzyć T-shirt idealny – nasi klienci mogą kupić klasyczny T-shirt i dostosować jego wygląd.

Więcej informacji znajduje się w www.fruitoftheloom.eu

Ilustracje:     
New Original V-Neck
New Ringspun Premium Colours Double
New Valueweight Vintage