Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Fortress Gifts na OneDay Roadshow w Katowicach.

12.08.2013

Fortress Gifts na OneDay Roadshow w Katowicach.
Zobacz nowości w branży produktów promocyjnych.

 

OneDay Roadshow to cykl imprez organizowanych w wybranych miastach Polski, w których nowości zaprezentują dostawcy produktów promocyjnych, w tym Fortress Gifts. OneDay Roadshow jest spotkaniem dedykowanym agencjom reklamowym i dystrybutorom upominków reklamowych oraz klientom B2B. Wydarzenie po raz pierwszy organizowane jest dla branży polskiego rynku reklamy. Spotkanie w Katowicach odbędzie się 4 września br.

 

Wydarzenie OneDay Roadshow umożliwia dostawcom gadżetów prezentację przede wszystkim nowości w grupie produktów promocyjnych, oferty oraz warunków współpracy. Jednym z blisko 30 wystawców w Katowicach będzie Fortress Gifts, jako importer i dostawca produktów promocyjnych dla promocji gadżetowych, dla eventów czy gadżetów firmowych.

 

Obserwujemy trendy w branży produktów promocyjnych, wybierając najciekawsze propozycje. Gadżet powinien kusić i inspirować, wyróżni daną kampanię na tle konkurencji. Zamierzamy zaprezentować wybrane artykuły i nasze realizacje. Wydarzenie OneDay Roadshow to również możliwość spotkania się ze stałymi i potencjalnymi Klientami – podkreśla Patrycja Maćkowska, Manager Działu Handlowego, odpowiedzialna za Fortress Gifts.

 

Spotkanie OneDay Roadshow odbędzie się na Śląsku, 4 września br. w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie.

 

Informacje o firmie:

 

Fortress Gifts specjalizuje się w przygotowaniu artykułów promocyjnych dla kampanii gadżetowych, dla potrzeb organizacji eventów czy gadżetów firmowych.

Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.

Fortress Gifts dostarcza artykuły promocyjne w pełni odpowiadające potrzebom swoich Klientów. Kreatywne, nieszablonowe podejście pozwala na indywidualne dopasowanie upominku reklamowego, korespondującego z działalnością firmy i jej produktami. Fortress Gifts zapewnia również doradztwo i wsparcie w procesie tworzenia i realizacji kampanii promocyjnej.

Fortress Gifts cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Danone, Nutricia, Terravita, L’oreal, Maspex, Coty, Lubella czy Coca-Cola.

Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress Gifts pacynki i puzzle wspierające sprzedaż produktów marki BoboVita, magiczne kubki Terravita będące upominkiem świątecznym dla Klientów marki oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie, czy maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.

Na europejskim rynku znalazło się 30 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Fortress Gifts poszerzył swoją ofertę o nowe grupy produktowe. Mały sprzęt AGD to pierwsza z nowych propozycji, odpowiednia dla Klientów poszukujących produktów, które wspomogą spontaniczne akcje sprzedażowe. Druga grupa to tekstylia, w których imporcie Fortress Gifts ma wieloletnie doświadczenie. W szczególności ofertę stanowią T-shirty, do wykorzystania jako gadżet w akcjach promocyjnych lub jak element ubioru pracowników firmy.

 

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm