Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Fortress Gifts. EKO Kolekcja długopisów z recyklingu

24.06.2013

Katowice, 19 czerwca 2013 r.

Informacja prasowa

Fortress Gifts. EKO Kolekcja długopisów z recyklingu

Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, dla potrzeb eventów i gadżetów firmowych, zaproponował Klientom serię EKO GADŻETÓW – długopisów wykonanych z recyklingu tworzyw sztucznych. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie Klientów eko produktami, mającymi minimalny wpływ na środowisko naturalne. Moda na EKO trwa, warto korzystać z nowych rozwiązań, również w świecie gadżetów reklamowych.

EKO Trend staje się coraz bardziej widoczny i nabierający znaczenia. Obserwuje się przenikanie trendów w stylu życia, wzornictwie czy modzie. Również w grupie gadżetów reklamowych można pokazać przykłady udanych realizacji.

Seria eko – długopisów to nowość w propozycjach gadżetów Fortress Gifts dla kampanii promocyjnych, bądź gadżetów przygotowywanych dla potrzeb organizacji eventów oraz gadżetów firmowych.

Kolorowe długopisy wyróżnia design. Są lekkie, przyjazne w dotyku, starannie wykonane. Bogata paleta dostępnych kolorów daje duże możliwości wyboru. Na wszystkich produktach promocyjnych Fortress Gifts jest możliwość umieszczenia logo produktu / marki Klienta czy hasła reklamowego. EKO to trend, za którym warto podążać. Nawet eko długopis może być niebanalnym gadżetem, wiele mówiącym o firmie / produkcie.

Długopisy są wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu tworzyw sztucznych po kartonach firmy Tetra Pack (TM), wykonanych z papieru (75%), polietylenu (20%) i aluminium (5%). Materiał powstał dla zredukowania kosztówutylizacji polietylenu i aluminium. Wszechstronne przeznaczenie daje duże możliwości wykorzystania go, również w produkcji gadżetów reklamowych. Materiał jest bezpieczny, zgodny z normami europejskimi.

Fortress Gifts wprowadziła w swojej organizacji tzw. EKO – ZWYCZAJE. Polegają one na wprowadzaniu konkretnych rozwiązań zarządzania firmą, zwiększaniu świadomości ekologicznej pracowników i tworzeniu eko kultury organizacyjnej. Oferta EKO Gadżetów dodatkowo wpisuje się w tę ideę.

 

Fortress Gifts specjalizuje się w przygotowaniu artykułów promocyjnych dla kampanii gadżetowych, dla potrzeb organizacji eventów czy gadżetów firmowych.

 

Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.

 

For­tress S.A. do­star­cza ar­ty­kuły pro­mo­cyjne w pełni od­po­wia­da­jące po­trze­bom swo­ich Klien­tów. Kre­atywne, nieszablonowe podejście pozwala na indywidualne dopasowanie upominku reklamowego, korespondującego z działalnością firmy i jej produktami. Fortress S.A. za­pew­nia rów­nież do­radz­two i wspar­cie w pro­ce­sie two­rze­nia i realizacji kam­pa­nii promocyjnej.

 

Fortress Gifts cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Danone, Nutricia, Terravita, L’oreal, Maspex, Coty, Lubella czy Coca-Cola.

 

Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress pacynki i puzzle wspierające sprzedaż produktów marki BoboVita, magiczne kubki Terravita będące upominkiem świątecznym dla Klientów marki oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie, czy maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.

 

Na europejskim rynku znalazło się 30 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Fortress Gifts poszerzył swoją ofertę o nowe grupy produktowe. Mały sprzęt AGD to pierwsza z nowych propozycji, odpowiednia dla Klientów poszukujących produktów, które wspomogą spontaniczne akcje sprzedażowe. Druga grupa to tekstylia, w których imporcie Fortress S.A. ma wieloletnie doświadczenie. W szczególności ofertę stanowią T-shirty, do wykorzystania jako gadżet w akcjach promocyjnych lub jak element ubioru pracowników firmy.

 

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts

www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm