Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Fortress Gifts dla akcji promocyjnych – Gadżety do koloryzacji i pielęgnacji włosów

31.07.2013

Katowice, 29 lipca 2013 r.

 

Fortress Gifts dla akcji promocyjnych – Gadżety do koloryzacji i pielęgnacji włosów

 

Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla kampanii promocyjnych, dla potrzeb eventów czy gadżetów firmowych, zaproponował serię gadżetów do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Miseczki, odpowiednie pędzelki do nakładania farby, profesjonalne grzebienie czy specjalne klamerki do włosów – to grupa akcesoriów pomocnych w codziennej dbałości o włosy. Gadżety dedykowane dla akcji promocyjnych prowadzonych przez producentów farb i kosmetyków do włosów.

 

Gadżety do koloryzacji i pielęgnacji włosów są bardzo pomocne w codziennej dbałości.
Doceniane są szczególnie przez Panie. Zadbane włosy świadczą o zdrowiu, dobrym samopoczuciu i kondycji organizmu. Podkreślają atrakcyjność.

 

Fortress Gifts, specjalizujący się w produktach promocyjnych dla kampanii gadżetowych, zaproponował grupę produktów – akcesoriów do pielęgnacji włosów. Można wyróżnić się designem, czego dowodzi ta kolekcja. Różne wzory miseczek, z antypoślizgową nakładką umieszczoną na spodzie, z pomocnym uchwytem i miarką to jedna z licznych propozycji. Fortress Gifts ma również w swojej ofercie różnego rodzaju pędzelki przeznaczone do rozrabiania farby, z opcją specjalnego uchwytu do zaczepienia przy miseczce. Do wyboru są również dwufunkcyjne pędzelki wraz z grzebykiem, zakończone np. metalową końcówką, do rozdzielania włosów. Profesjonalne grzebienie w nowoczesnych wzorach i różnorodnej kolorystyce będą gadżetem przykuwającym uwagę.

 

Wszystkie produkty można znakować logo marki / Klienta.

 

Seria gadżetów Fortress Gifts do koloryzacji i pielęgnacji włosów jest propozycją dla akcji promocyjnych prowadzonych przez producentów farb i kosmetyków do włosów. Produkty te są również dedykowane dla eventów i szkoleń dla branży fryzjerskie


www.fortressgifts.pl

www.facebook.com/FortressGifts

www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm

 

Informacje o firmie:

 

Fortress Gifts specjalizuje się w przygotowaniu artykułów promocyjnych dla kampanii gadżetowych, dla potrzeb organizacji eventów czy gadżetów firmowych.

 

Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.

 

Fortress Gifts dostarcza artykuły promocyjne w pełni odpowiadające potrzebom swoich Klientów. Kreatywne, nieszablonowe podejście pozwala na indywidualne dopasowanie upominku reklamowego, korespondującego z działalnością firmy i jej produktami. Fortress Gifts zapewnia również doradztwo i wsparcie w procesie tworzenia i realizacji kampanii promocyjnej.

 

Fortress Gifts cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Danone, Nutricia, Terravita, L’oreal, Maspex, Coty, Lubella czy Coca-Cola.

 

Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress Gifts pacynki i puzzle wspierające sprzedaż produktów marki BoboVita, magiczne kubki Terravita będące upominkiem świątecznym dla Klientów marki oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie, czy maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.

 

Na europejskim rynku znalazło się 30 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Fortress Gifts poszerzył swoją ofertę o nowe grupy produktowe. Mały sprzęt AGD to pierwsza z nowych propozycji, odpowiednia dla Klientów poszukujących produktów, które wspomogą spontaniczne akcje sprzedażowe. Druga grupa to tekstylia, w których imporcie Fortress Gifts ma wieloletnie doświadczenie. W szczególności ofertę stanowią T-shirty, do wykorzystania jako gadżet w akcjach promocyjnych lub jak element ubioru pracowników firmy.

 

 

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts

www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm