Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Firma Fruit of the Loom wprowadza nową bluzę z kapturem

14.02.2013

Firma Fruit of the Loom posiada wyłączność na krój Unique Hoodie, który został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić wykonywanie nadruków z tyłu kaptura. Ten rewolucyjny pomysł ma cały szereg zastosowań i dodaje nowego wymiaru odzieży sprzedawanej dla celów promocyjnych, turystycznych, podczas imprez muzycznych, sportowych, franczyz i wielu innych. Bluza Unique Hoodie produkowana jest w marokańskich zakładach firmy i wykonana jest z przędzy Belcoro®, dającej równiejszą, bardziej stabilną powierzchnię pod nadruk – doskonałą na wykonywanie zdobień najwyższej jakości.

Kierownik ds. marketingu firmy Fruit of the Loom, Joanne Lewis, oznajmiła: “Jako wiodąca marka na rynku, zawsze szukamy sposobów poszerzenia naszej oferty, dlatego też jesteśmy szczęśliwi wprowadzając na rynek Unique Hoodie. To nowy pomysł na rynku, dzięki któremu klienci uzyskają nowe niezliczone możliwości handlowe. Mogą naprawdę puścić wodze fantazji wykonując nadruki na kapturze. Wstępne reakcje są bardzo pozytywne i widzimy tu doskonały potencjał na wzrost sprzedaży.”

Unique Hoodie (o gramaturze 280gm/m²) dostępny jest w rozmiarach dla dorosłych od S do XXL, i dla dzieci w wieku od 5-6 do 14-15 lat. Bluza ta jest również dostępna jako Unique Hoodie Jacket (o gramaturze 280gm/m²) w rozmiarach dla dorosłych od S do XXL. Obydwa fasony wykonane są w 80-procentach z przędzy Belcoro® i 20-procentach z poliestr. Dodatkowo kaptury wykonane są z podwójnego materiału i mają płaskie sznurki w tym samym kolorze (rozmiary dla dzieci nie mają sznurków). Wszystkie fasony i rozmiary mają kaptur tego samego rozmiaru i sporo miejsca na nadruk. Unique Hoodie i Unique Hoodie Jacket są dostępne w kolorach czarnym, ciemnoszarym i ciemnogranatowym.

Aby otrzymać bezpłatny egzemplarz broszury o bluzie z kapturem Unique Hoodie należy skontaktować się z działem obsługi klienta Fruit of the Loom dostępnym pod numerem telefonu +49 631 35 31 0 lub pisząc na adres mailowy: service@fotlinc.com