Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

EXPEN S.C. wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sheaffer na rynku b2b w Polsce

30.08.2011

EXPEN poza biurem handlowym posiada również w Warszawie swój magazyn, dzięki czemu jest w stanie szybko realizować zamówienia na wybrane produkty marki Sheaffer. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów wiele narzędzi ułatwiających sprzedaż produktów Sheaffer m.in. katalogi, specjalnie przygotowaną stronę internetową z produktami Sheaffer, karty produktów, cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość wypożyczania wzorów produktów w celu przedstawienia ich Klientom – wyjaśnia Adam Chmielewski – współwłaściciel oraz dyrektor zarządzający EXPEN S.C. Promujemy również markę Sheaffer uczestnicząc w targach branżowych. Wprowadzenie przez markę Sheaffer wielu nowych modeli i kolorów artykułów piszących pozwala na dobór odpowiednich produktów do logotypów firm. Dodatkowo zapewniamy różne możliwości opakowania – hitem ostatnich miesięcy jest ekskluzywne drewniane etui w kolorze czarnym, które jest piękną oprawą piór wiecznych Sheaffer.

 

Sheaffer – ekskluzywne przybory piśmienne z białą kropką. Historia marki zaczyna się w roku 1907 wynalezieniem przez Waltera A. Sheaffera w Ford Madison (Iowa, USA) wiecznego pióra napełnianego atramentem przy pomocy dźwigni. Liczne zasługi wniesione do przemysłu piśmienniczego ponad 100 lat temu były początkiem trwającej do dziś tradycji tworzenia najwyższej jakości produktów. Biała kropka umieszczona na produktach marki Sheaffer jest znanym na całym świecie symbolem mistrzostwa wykonania, innowacji, wysokiej jakości i niezawodności oraz identyfikującym ekskluzywne przybory piśmiennicze o niezrównanym stylu, elegancji i użyteczności. Aktualna kolekcja piór Sheaffer została stworzona, aby złożyć hołd pięknu i tajemniczości natury – źródle naszej nieustającej inspiracji w kreowaniu przyborów do pisania. Szeroki asortyment produktów oferowanych przez Sheaffer w najnowszej kolekcji jest odzwierciedleniem wieloletniej tradycji łączenia konstrukcyjnej precyzji i olśniewającego, naturalnego piękna.

 

W procesie produkcji przyborów do pisania Sheaffer użyto najwyższej jakości kruszców stworzonych przez naturę: złota, srebra, palladu czy niklu. Więcej informacji o marce Sheaffer na stronie sheaffer.com.pl