Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

European Sellers & Buyers wskakuje na nowy poziom – powitajcie joomp.eu!

16.08.2022

Wiosna to czas zmian i przeobrażeń, jak się okazuje również w świecie branży reklamowej. Znany serwis z wyszukiwarką dostawców artykułów reklamowych European Sellers & Buyers działa teraz pod nową domeną – joomp.eu. Co się za tym kryje? Oprócz zmienionej, dynamicznej nazwy został wprowadzony szereg usprawnień, które obejmują jeszcze szybsze wyszukiwanie dostawców, nowe możliwości łatwego wysyłania zapytań zbiorczych oraz lepszą personalizację usług.

 

Hasło „Next level of advertising trade” doskonale pokazuje kierunek działania nowej odsłony serwisu. Joomp.eu powstał dla tych, którzy chcą się dynamicznie rozwijać, szukają nowych dróg eksportu i chcą inwestować w ekspansję międzynarodową. Na stronie dostępny jest szereg użytecznych narzędzi, które spełniają 3 główne funkcje – umożliwiają dotarcie z ofertą do tysięcy odbiorców z 35 krajów, reklamują produkt i pozwalają na otrzymywanie zapytań, a ponadto ułatwiają kontakt między dostawcami i agencjami reklamowymi w całej Europie.

 

Oferta Plus i kryjące się za tym korzyści

 

Dostawcy różnego rodzaju artykułów reklamowych – chcący poszerzyć sieć swojej promocji i zdobyć nowych klientów – mają możliwość założenia oferującego więcej korzyści konta Plus Supplier, które gwarantuje:

  • wyróżnienie reklamy produktowej na pierwszych miejscach wyszukiwania i tym samym więcej zapytań od agencji

  • umieszczenie reklamy w cotygodniowym newsletterze, który trafia do bazy 83 000 rekordów

  • reklamę z produktem na stronie głównej

  • baner reklamowy na stronie głównej lub na stronie wyszukiwanego produktu

  • pozycjonowanie w słowach kluczowych

 

Ponadto rejestracja konta na joomp.eu umożliwia „bycie na bieżąco” ze wszystkimi nowościami branży reklamowej. Daje również szansę przynależności do społeczności, która liczy już ponad 3000 dostawców szeroko pojętych produktów promocyjnych. Każdego dnia z serwisu korzystają agencje z całej Europy, a w skali miesiąca statystyki wyglądają bardzo zachęcająco:

 

  • 8200 unikalnych wejść na stronę joomp.eu z 70 krajów

  • 100 000 wyszukiwań produktów

  • 6000 kliknięć w newsy

  • 650 zapytań o wartości 1 690 000 PLN w miesiącu

 

Joomp.eu oferuje nowe rozwiązania i ofertę komercyjną dla dostawców, umożliwiając im efektywne inwestowanie w ekspansję międzynarodową i tym samym wspierając sprzedaż oraz promocję na rynku europejskim.

 

Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do międzynarodowej społeczności firm z branży reklamowej zapraszamy do kontaktu: info@joomp.eu

 

Zachęcamy również do obserwowania strony na Facebooku: @Joomp.eu

 

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ