Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ESB – 6. edycja już we wrześniu

11.06.2018


Już we wrześniu na biurka przedstawicieli pięciu tysięcy firm z całej Europy trafi 6. wydanie drukowanej wersji katalogu European Suppliers Book. Baza odbiorców będzie wzbogacona o zwiedzających targi RemaDays Warsaw 2018. W tym samym miesiącu katalog dystrybuowany będzie w wersji elektronicznej.

European Supliers Book to katalog dostawców z branży reklamowej działających na rynku europejskim, który ma na celu wsparcie działalności eksportowej oraz dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie. Jego celem jest dawanie możliwości zaprezentowania swojej oferty, zbudowanie otwartej dla naszych klientów bazy danych firm zajmujących się branżą reklamową, ułatwienie wyszukiwania firm zajmujących się konkretną działalnością na rynku europejskim, informowaniem o najnowszych ofertach na rynku.

European Supliers Book jest narzędziem zarówno do reklamy, jak i zdobycia kontaktów, które można wykorzystać do rozwoju swojej działalności. Ponadto jest to doskonałe narzędzie do śledzenia pojawiających się i znikających trendów, szukania inspiracji i obserwowania najnowszych kierunków rozwoju branży reklamowej.

Katalog na rynku europejskim istnieje już od 6 lat i cieszy się rosnącym zainteresowaniem, zarówno wśród firm Polskich, jak i zagranicznych. Zasługą tego jest bogata oferta, która wielu firmom posłużyła jako niezastąpione narzędzie w nawiązywaniu nowych kontaktów, sprzedaży, a co za tym idzie, intensywnym rozwoju swojej działalności.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem najnowszego wydania lub zamieszczeniem swojej reklamy zapraszamy na stronę www.esbook.eu.

A co mówią o nas inni:

Otrzymałem od Państwa egzemplarz magazynu European Suppliers Book. Katalog okazał się przydatnym źródłem w poszukiwaniu firm i ofert w branży reklamowej co pozwoliło mi odnaleźć ciekawe oferty produktowe dla moich klientów.

Alex, CreatiVePromotions Limited, Wielka Brytania


Poprzez coroczną publikację ogłoszeń w katalogach ESB, zyskaliśmy w całej Europie interesujących partnerów z branży środków przekazu reklamy. Ponadto ESB zapewnia nam możliwość przesyłania co miesiąc naszym klientom docelowym bezpłatnego newslettera. W ten sposób zasięg naszej reklamy wzrósł po raz kolejny. W naszym oczach czyni to ESB atrakcyjną platformą, z której usług od kilku lat wciąż chętnie korzystamy. Należy w tym miejscu wspomnieć również o szybkim i łatwym kontakcie z życzliwym zespołem ESB.

Pins & mehr GmbH & Co.KG, Niemcy


Nasze regularne reklamy w European Suppliers Book dostarczają nam wartościowe kontakty do dystrybutorów z wielu krajów Europy-a to wszystko przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do usługi.

Sascha Behrendt, Bemag Behrendt Marketing Group, Niemcy

 

ESB jest dla nas ciekawą propozycją. Przez ostatni rok korzystaliśmy z tego narzędzia i uważam że sprawdza się . Największa jego wartością jest dla mnie comiesięczny newsletter oraz rozbudowana baza baza mailingowa.

Mariusz Szandecki, Sandex, Polska

 

Katalog ESB to doskonała forma przypomnienia, a jednocześnie reklamy wystawców i Firm produkcyjnych. Klienci poszukujący danego towaru, szybko i łatwo mogą znaleźć dane Firm oferujących poszukiwany towar.

Jerzy Polak, A&J, Polska