Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Equiart nowym Członkiem PIAP

03.12.2012

Equiart Czesława Grycz to nowa firma członkowska Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, która do stowarzyszenia przystąpiła w listopadzie br. Dołączyliśmy do PIAP-u ponieważ, duże grono firm reklamowych z którymi współpracujemy jest również członkami PIAP-u. Uważam, że bycie członkiem PIAP-u wzmocni naszą wiarygodności na rynku – mówi Czesława Grycz właściciel firmy Equiart.

Firma Equiart jest producentem rozet i kotylionów, obsługującym rynek polski i europejski. Posiada własny zakład produkcyjny oraz najnowsze linie produkcyjne, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów. Atutem Firmy Equiart jest możliwość wykonania produktów o dowolnej wielkości i bogatej kolorystyce. Equiart zajmuje się również importem i dystrybucją pucharów oraz trofeów sportowych. Doświadczenie firmy pozwala na realizowanie najbardziej skomplikowanych zleceń.  Bezpośrednia współpraca z firmą Equiart, zapewnia krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl.