Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Epson SureColor na Festiwalu Druku

17.10.2012

Podczas Festiwalu Druku obowiązuje specjalna oferta handlowa na zakup ploterów Epson SureColor oraz Stylus Pro. Firmy, które odwiedzą stoisko firmy Epson i kupią ploter otrzymają targowy rabat, a do ploterów SureColor dodatkowo bezpłatny komplet kaset atramentowych.

W październiku, obok już obecnego plotera SureColor SC-S30610, w sprzedaży pojawiają się dwa kolejne urządzenia z tej serii:

super szybki Epson SureColor SC-S50610   
Został zaprojektowany z naciskiem na jak największą wydajność. Jest wyposażony w dwie głowice TFP (Thin Film Piezo). Konfiguracja atramentów 2 x CMYK lub 2 x (CMYK + White) umożliwia drukowanie z prędkością ponad 50m2/godz.

10-kolorowy Epson SureColor SC-S70610
Jest to pierwszy ploter firmy Epson o szerokości 162,6  cm, który równocześnie obsługuje atramenty biały i metaliczny, pozwalając kreatywnym zakładom reklamy wizualnej poszerzyć zakres oferowanych usług. Atramenty UltraChrome GSX z kolorem pomarańczowym oraz jasnoczarnym gwarantują najszerszy gamut barwny i ulepszone, neutralne szarości.

Plotery serii SureColor można obejrzeć na stoisku firmy Epson podczas Festiwalu Druku w dniach 17-18 października w warszawskim Soho Factory (festiwaldruku.pl). Zainteresowane firmy także po Festiwalu mogą przetestować ploter Epson SureColor SC-S30610 w drukarni pokazowej autoryzowanego dystrybutora API.PL Spółka z o.o. 

www.api.pl