Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

EBLIS B&L nowym Członkiem PIAP

12.09.2013

EBLIS B&L nowym Członkiem PIAPDecyzję o przystąpieniu do PIAP podjęliśmy w związku z uruchomieniem sklepu z ekskluzywnymi upominkami dla biznesu www.ecegifts.pl .
Misją ECE Gifts jest dostarczanie podmiotom z branży reklamowej pełnej gamy ekskluzywnych gadżetów oraz biżuterii, w szczególności tej z wykorzystaniem naszego rodzimego bursztynu. Pragniemy, by oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości, a współpracującym z nami Klientom i Agencjom przynosiły satysfakcję oraz wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe-
mówi Edyta Lisowska, Dyrektor Zarządzający EBLIS B&L.

ECE Gifts to skierowany do branży reklamowej innowacyjny projekt firmy EBLIS B&L, która jako agencja typu full service od ponad 10 lat realizuje kampanie wizerunkowe firm działających na Śląsku oraz w pozostałych częściach Polski. W ofercie ECE Gifts znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowane upominki biznesowe takie jak: luksusową biżuterię , markowe zestawy piśmiennicze, galanterię skórzaną czy światowej klasy zegarki.
ECE Gifts od 2012 r. posiada status wyłącznego dystrybutora markowych zegarków Timemaster oraz bursztynowej biżuterii S&A dla branży reklamowej.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 0791 354 426