Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!

05.10.2020

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim miesiącu powiększyło się o dwie nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: DTB EU i Alwero.

Z duma dołączamy do grona członków PIAP-u – mówi Rishabh Bahety, Prezes DTB EU – wiem, że pozwoli nam to stworzyć sieć kontaktów z firmami, które kierują się tymi samymi wartościami, dedykacją i pasją w dostarczaniu klientom wysokiej jakości gadżetów i usług.

DTB EU jest dostawcą tekstyliów reklamowych oferującym torby bawełniane i jutowe, a także odzież (T-shirty, polówki, bluzy). Firma ma ogromne doświadczenie w znakowaniu różnymi metodami (sitodruk, DTG, transfer, haft). Stany magazynowe w Polsce gwarantują błyskawiczną realizację, a regularne dostawy ułatwiają import produktów spersonalizowanych. Kierując się mottem „cokolwiek wymyślisz – my to zrobimy!” firma zdobyła zaufanie ponad 200 agencji z Polski i Europy w niecałe 2 lata działalności. DTB EU jest partnerem DTB UK i obsługuje na wyłączność rynek Europejski, razem posiadają 3 i pół miliona produktów magazynowych z możliwością wykonania 50 tysięcy nadruków, 20 tysięcy transferów i 25 milionów szwów dziennie.

Alwero to rdzennie polska marka i rodzinna firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji tekstyliów wełnianych.

– Upominkiem może stać się każdy z naszych produktów i tak najczęściej właśnie się dzieje. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić się 😉 na rynek artykułów reklamowych i upominków. Szczególnie kiedy tak bardzo pożądane są produkty eko, 100% naturalne i niebanalne. My gwarantujemy 100% made in Poland, z zachowaniem zasad fair play i niebywałą dbałością o ludzi, zwierzęta oraz środowisko naturalne- mówi Aleksandra Turek, Prezes Zarządu Alwero Sp.z o.o..

W Alwero produkowane są nietuzinkowe, niszowe i bardzo indywidualne projekty. Firma posiada wypracowany przez lata warsztat, zbudowała pełne zaplecze, a kunszt i otwartość ma z natury!  Od ponad dwudziestu lat podziwia, uwielbia i bawi się tym niezwykłym surowcem jakim jest wełna. Zaskakuje formą, rzuca wyzwania sztucznym materiałom, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych klientów. Jeśli nie znasz jeszcze Alwero to wyobraź sobie motek wełny pełen ciepłych uczuć, miękkiej naturalności, dzikiej swobody i bezpiecznego komfortu. Co do Alwero przyciąga? Różnica, jakiej można doświadczyć, otaczając się tym, co piękne z natury.

-Poznajmy się! Sprawimy, że Twoja oferta będzie wyjątkowa. Z radością pokażemy Wam próbkę tego co potrafimy robić z wełny ze szczególnym uwzględnieniem upominków reklamowych:) Tym czasem ciepło wszystkich pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!– Team Alwero the wool factory – pasjonaci wełny.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426