Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Drukarnia internetowa Chroma.pl z wakacyjną promocją

23.08.2019

Z myślą o swoich klientach drukarnia internetowa Chroma.pl rozpoczęła wakacyjną promocję w  programie rabatowym. Wszyscy nowi i obecni uczestnicy programu uzyskają zwrot części wydatków za transakcje, bez względu na wysokość zamówienia.

Cechą branży poligraficznej jest sezonowość. Zwykle w drugiej połowie roku zamówień w firmach jest więcej, czasem następuje wręcz ich kumulacja. Drukarnia Chroma chce więc zachęcić klientów do większej aktywności już teraz.

Wakacje to specyficzny okres w wielu branżach. Jedni planują nowe projekty na drugie półrocze, inne szukają nowych możliwości biznesowych. Wszystkich chcemy zachęcić do składania zamówień już w wakacje, a w zamian oferujemy wymierną korzyść biznesową – mówi Andrzej Nowak, dyrektor zarządzający Chroma.pl.

Wakacyjna promocja dotyczy wszystkich klientów. Mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi uczestnicy programu rabatowego, którzy realizują dużo transakcji pod względem liczby lub wartości, jak i nowi klienci, którzy dopiero rozważają dołączenie do programu. Ci przekonają się, że uczestnictwo w nim szybko przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Program rabatowy Stać Cię na Więcej działa od kilku miesięcy. Jest to innowacyjny program rabatowy przynoszący klientom sumę korzyści. Klienci otrzymują rabat zależny od obrotu, plus stały dodatkowy bonus, czyli środki w wysokości 10% zamówienia po osiągnięciu wyznaczonego w programie progu. 

Promocja polega na tym, że na czas wakacji usunięty został próg CashBacku, czyli bez względu na wysokość obrotów, 10% wartości każdej transakcji zwracane jest klientowi na poczet kolejnego zamówienia.

Promocja dla uczestników zautomatyzowanego systemu to kolejny przykład inwestowania przez drukarnię Chroma.pl w technologie informacyjne (IT). Według raportu „Rynek poligra?czny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, przygotowanego w 2018 r. przez KPMG, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga i Uniwersytet Warszawski, aż 63% badanych firm z branży poligraficznej przyznało, że nie planuje inwestycji w IT. Tymczasem to właśnie takie technologie są obecnie głównym źródłem budowy przewagi konkurencyjnej.  

Wakacyjna promocja w drukarni internetowej Chroma.pl trwa od 18 lipca do 31 sierpnia 2019 r.

 

Dodatkowe informacje:

CHROMA to pierwsza w Polsce drukarnia online i lider rynku w tym segmencie. Łączymy najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu. Zrewolucjonizowaliśmy sposób składania zamówień. Przygotowaliśmy tysiące konfiguracji i możliwych parametrów wydruku dostępnych przez Internet. Oddaliśmy do dyspozycji Klientów szczegółowe instruktaże przygotowania plików, CHROMA Upload 3D oraz wygodne metody płatności. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można zlecać produkcję materiałów – każdorazowo nasz system obliczy i jasno przedstawi spodziewany czas dostarczenia darmowej przesyłki kurierskiej.

Jako lider krajowego rynku i jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie nie przestajemy się rozwijać. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie – uzyskujemy najlepsze parametry wydruku, a stosowane przez nas farby i papiery są najwyższej jakości.

Pamiętamy o środowisku naturalnym – uzyskaliśmy pozytywną certyfikację FSC oraz PEFC a 93% produktów opuszczających naszą drukarnię jest ekologiczna.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://chroma.pl/, a także w mediach społecznościowych: Facebook,YouTube.

Kontakt dla mediów:

Jakub Muller
504 258 991
jakub-muller@palladmedia.pl