Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Długopisy reklamowe AdPen kupisz jeszcze wygodniej – firma startuje z nowym serwisem

20.12.2018


Długopisy reklamowe to świetny nośnik reklamy, w które powinna zainwestować każda firma. Ten niewielki, ale za to jakże funkcjonalny gadżet sprawdzi się w każdej sytuacji. Teraz długopisy reklamowe AdPen zamówisz jeszcze wygodniej dzięki nowemu, ulepszonemu serwisowi dystrybutora AdPen – Exito Group.

 

Jak zwiększyć rozpoznawalność marki dzięki długopisom?

Długopis – mały, niepozorny, ale niesamowicie przydatny gadżet ma całe mnóstwo zastosowań. Teraz można dodać do nich kolejne – niezawodny nośnik reklamy i informacji o firmie, który nie tylko zwiększy świadomość marki, ale również nakieruje odpowiedniego klienta we właściwe miejsce.

Na długopisie można umieścić najważniejsze informacje, w tym logo przedsiębiorstwa, nazwę, adres e-mail, lokalizację czy numer telefonu. Możliwości są wręcz nieograniczone. Taki gadżet bez wątpienia przyda się każdemu. To przecież przedmiot, z którego korzystamy niemal każdego dnia. Długopisy reklamowe można rozdawać na targach czy konkursach, dołączać do swoich produktów lub wręczać klientom bez okazji, jako miły upominek. Dla odbiorcy to będzie miły gest, który już zawsze będzie kojarzył się z Twoją firmą.

 

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Wiodąca marka długopisów reklamowych Exito Group od lat zajmuje się ich dystrybucją na terenie Europy. Produkty firmy są popularne nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, docierając do ponad 40 krajów. Teraz zakup długopisów będzie jeszcze łatwiejszy.

Nowy serwis AdPen to nie tylko ładniejszy wygląd, to również wiele przydatnych funkcji, które wspomogą proces zakupu i kontroli zamówień. System oddany do dyspozycji klientów umożliwia sprawdzenie stanów magazynowych wraz z cenami produktów z uwzględnieniem poszczególnych firm. Użytkownicy będą mieli możliwość sprawdzenia aktualnych rabatów i promocji. Dodatkowo w serwisie pojawił się blog z użytecznymi wskazówkami, poradami i aktualnościami z branży.

Nowy serwis dostępny jest pod adresem: adpen.com.pl.