Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

DKS na półmetku z cyklem imprez Dni Otwartych

31.05.2019

 

DKS, czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań dla poligrafii jest na półmetku cyklu imprez Dni Otwartych. Wystartowaliśmy w Białymstoku, następna była Warszawa, a po niej Gdańsk. Nasi klienci chwalą sobie takie spotkania, ponieważ jest to doskonała okazja do wymiany poglądów, przetestowania i porównania maszyn.

 

Ostatni event, który miał miejsce w Gdańsku rozszerzony był o spektrum interesujących prezentacji, które przygotował DKS wraz z partnerami Akonda, Canon, Contex, EFI, es-te, KIP, Konica Minolta i Zing.

Goście mieli do wybory trzy sale tematyczne, pierwsza z nich była typowo warsztatowa, gdzie testowaliśmy maszyny, sprawdzaliśmy intuicyjność obsługi. Na drugiej sali odbywały się prezentacje adresowane dla środowiska związanego z produkcją Graphic Arts, gdzie m.in. usłyszeliśmy o zarządzaniu barwą, cyfrowych uszlachetnieniach czy o druku na nietypowych podłożach. Trzecia sala dedykowana była dla środowisk związanych z kartografią (GIS) oraz wielkoformatową dokumentacją techniczną (CAD), zawierała prezentacje związane m.in. z wykorzystaniem darmowego software’u, składaniem wielkoformatowej dokumentacji oraz trendami w drukowaniu i kopiowaniu przy użyciu ploterów inkjetowych.

 

Podczas imprezy mieliśmy również przyjemność zaprezentować najnowszy premierowy model Canon imagePRESS C710, którego wyróżniają cechy tj.: domyślna liniatura 190 LPI, maksymalna długość wydruku 1300 mm, łatwiejsze i szybsze ustawienia jakości dla podłoży fakturowanych, nowy podajnik boczny o większej pojemności, szybszy skaner oraz nowy finiszer FIN AC1, który daje nowe możliwości.

 

Podsumowując spotkanie to było okazją do porównania produktów różnych producentów, ale także do porównania różnych technologii. Dużym zainteresowaniem cieszyły się porównania eko-solwent vs UV, elektrofotografia vs inkjet oraz tradycyjna elektrofotografia vs direct press.

 

A już teraz zapraszamy na nasze kolejne Dni Otwarte, które odbędą się 26-27 czerwca w Rzeszowie, 10-11 lipca w Katowicach oraz 7-8 sierpnia we Wrocławiu.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.dniotwarte.dks.pl

 

Serdecznie zapraszamy!